Wpis z mikrobloga

Czy e81 z dieslem 177km (Czyli ten n47) które ma przejechane 280tys km to pchanie sie w kłopoty.
O ile wymiane łańcucha za te 3500zł jestem w stanie przeżyć tak bardziej interesują mnie inne koszty oraz rzeczy które w nich siadaja
#bmw #seria1 #n47
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@S007: mój kumpel takie sprzedał też rocznik 2008 za 17k i przebieg mniejszy. Ja bym sobie darował cena duża i możliwe awarie narobią ci stresu tylko

No chyba że masz go za mało w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DAS_REICH: Właśnie mam bardzo bezstresowy samochód v70 i prostym 2.4. Ale przejechałem sie ostatnio mini od koleżanki i zaczyna za mną chodzić jakiś mały zwinny samochodzik typu bmw 1 volvo c30 polo gti d0 25000zł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@S007: N47 poza rozrządem który trzeba wymienić i dbać poprzez częste wymiany oleju, nie ma zbyt wielu bolączek. Lubi paść jakiś czujnik np.temperatury, uszczelka podstawy filtra oleju, kolektor dolotowy może wymagać trochę uwagi. Te rzeczy nie są drogie. Sam hardware jest solidny - turbo, wtryski - musiałbyś mieć pecha aby coś nagle i sromotnie padło. Oczywiście jesli chcesz kupić takie bmw to przedzakupowa diagnoza komputerowa jest absolutnie konieczna - btoolem
  • Odpowiedz