Wpis z mikrobloga

Cześć!
Szybkie pytanko, może akurat obiło się komuś z was gdzie biorą od ręki do pracy w pięknym mieście lbn?
Wracam po latach, zanim będę mógł pracować w zawodzie muszę przez kilka miesięcy do pół roku coś robić, bo oszaleje. Jakiś magazyn, ogródki, firma sprzątająca, itd. Mam doświadczenie w w/w, ogłoszenia przeglądam na bieżąco. Liczę na was :)
#lublin #praca #szukampracy
  • 7
@ririsu12: Dokładnie, trochę się zdziwiłem że w robotach które małpa by zrobiła gdyby jej ktoś pokazał jak trzeba CV, wielki proces rekrutacyjny. Wracam z Krakowa, tam mogłem przebierać w robotach i myślałem że tu też tak przebimbam okres od końca studiów... Ale chyba się przeliczę, trzeba będzie się przeprosić z zagranicą jak nic z tego nie będzie.
@experboxingman: No kurde, kiedy za bardzo nie miałam czasu, bo wymagali na pełen etat ze statusem studenta i ośmiogodzinne szkolenia, kiedy miałam w opór zajęć, a teraz jak miałam ich niewiele i byłam dyspozycyjna, to mnie nie biorą do roboty, a pustego CV nie mam, bo kilka stażów i miejsc pracy za sobą mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z gównorobotą jest problem, a w moim fachu to