Wpis z mikrobloga

Nie czytałem całego AMA z Bosakiem, ale kurde serio? Na KAŻDE pytanie, gdzie ktoś wyciąga jakiś jego cytat go ośmieszający ta sama odpowiedź: "to była ironia", "żartowałem", "wcale tak nie myślę", ewentualnie wymiganie się od odpowiedzi, a kuce klaszczą uszami na to wszystko.
Jak tego człowieka traktować poważne? Do tego raz pisze że jest tym mitycznym "wolnościowcem", a potem że wcale nie. Grunt to konsekwencja.

Edit:
@koroluk: <3 za to wyciąganie tych jego bredni
#neuropa #4konserwy #bosak #konfederacja
  • 19
@L3gion i stworzyć największą republikę bananową znajdującą się w UE, co byłoby fenomenem. Już widzę ten zonk ludzi po #!$%@? z UE, nałożeniu podatków i ceł, wycofaniu się aktualnych i przyszłych inwestorów z państwa niestabilnego politycznie, a do tego te wszystkie ograniczenia i nadużycia grubych ryb, coś w jak w "Opowieściach podręcznej". No, ale wolność i "paruweczki" mają swoją cenę :)
Światopoglądowo PiS i Konfederacja mogliby śmiało uścisnąć sobie ręce


@L3gion: Nie mogliby. Kaczyński jest konserwatywny, ale nie skrajnie. Prawackie pomysły typu całkowity zakaz aborcji skutecznie gasił (w 2006r. z tego powodu z PISu odszedł ultrakatolicki Marek Jurek). Podejrzewam, że wynika to z czystej kalkulacji - ma świadomość że pójście na skrajne prawo (światopoglądowe) spowoduje odejście mas, które są umiarkowane.
Bosak, Narodowcy i Konfederacja to zupełnie inna para kaloszy. Niby to samo