Wpis z mikrobloga

pozytywne efekty kwarantanny? psze bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wołam, bo Was podpytywałem po drodze:
@Niewiemja - koniec końców wyrównałem to, co miałem, położyłem trawę z rolki i dosiałem nasiona mikrokoniczyny, zobaczymy co z tego wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@albertbranka pod kantówki położyłem bloczki betonowe, nic szczególnie nie utwardziłem, oprócz wypoziomowania i "dobicia" samych bloczków
@ThorPL od gruntu zabezpieczyłem owijając kantówki folią budowlaną + tacker, domku nie przytwierdzałem do podłoża, bo za ciężki, żeby odleciał

#diy #remontujzwykopem #majsterkowanie #budujzwykopem #ogrodnictwo #trawnik #chwalesie i #pokazrozowegopaska
lovalu - pozytywne efekty kwarantanny? psze bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wołam, bo Was podpy...

źródło: comment_1592665995KYpiZ7MWdaboeTcNpC7RMs.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 208
@lovalu Powinieneś wziąć przykład z sąsiada i w podobnym stylu zagospodarować swój kawałek ogródka. Jedna rzucona paleta to trochę za mało. Może jakiś stolik chociaż z niej zrób. Pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Cirus: przy podeście zjeżdżalni jest okno, które wykleję folia mleczną, a otwór na drzwi jest obok - drzwi jeszcze w produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) wewnątrz na razie wiele nie ma, jedna półka (pawlacz), która wykorzystuje spadek dachu
  • Odpowiedz
@lovalu: zaopatrywałes się w jakimś specjalistycznym miejscu w trawę? Pytam bo sąsiad kupił w randomowym miejscu i praktycznie natychmiast umarła.
  • Odpowiedz
@krzych0: trawa z poleconego miejsca, która miała 1,5roku, ale i jakoś tam przygotowane podłoże. Może u znajomego to nie kwestia trawy a ziemii, bo trawa się po prostu nie przyjęła
  • Odpowiedz