Wpis z mikrobloga

#kradzione
Mój stary to fanatyk koronawirusa. Pół mieszkania #!$%@? konserwami i makaronami, najgorsze. Średnio raz w miesiący ktoś wdepnie w wybebeszoną konserwę albo makaronik i trzeba wyciągać w szpitalu bo ostre to #!$%@?ństwo
Drugie pół mieszkania #!$%@? mydełkiem, żelem i maseczkami, średnio raz w tygodniu stary robi objazd po wszystkich sklepach aby #!$%@?ć innym dostawy. Byłem na tyle głupi że nauczyłem go into internety myśląc że trochę zaoszczędzimy na tych fanaberiach. A teraz nie dość że ma dostęp do alledrogo i kupuje maski przeciwgazowe wraz z kombinezonami przez co mamy pod sam sufit #!$%@? tego, to w dodatku siedzi na forach dla foliarzy i kręci gównoburze z innymi jemu podobnymi #!$%@? o to jaki filtr do maski jest najlepszy itp. Potrafi drzeć się do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno, kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł więc założyłem tam konto i trollowałem go pisząc jakieś losowe głupoty typu "maski przeciwgazowe ssą". Matka nie nadążała gotować bigosu na uspokojenie. Aha i ma już rangę PATOGEN za #!$%@? 10k postów.

Jak jest chłodniej to co weekend #!$%@? polansować się w swoim kombinezonie po mieście aby wszyscy widzieli jaki on jest zajebisty. Od grudnia codziennie jemy tylko konserwy i makarony a ojciec #!$%@? jakiego mamy farta że on tyle tego nakupował "bezemnie byście z głodu pozdychali hehe!"

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem wszystkich w domu o 4 w nocy pakując kombinezony, rozpakowywując nowe filtry itd.

Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o tym koronawirusie i za każdym razem rozmowa w końcu schodzi na Państwową Inspekcję Sanitarną, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie maseczek produkujo, tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie głaskać swoje filtry na uspokojenie.

W tym roku kupił sobie na wielkanoc całą jebitną komorę do dekontaminacji. Oczywiście do świąt nie wytrzymał i już wczoraj ją rozpakował i nadmuchał w dużym pokoju, ubrał się w te swoje kombinezony i tam siedział cały dzień. Obiad [konserwa] też w niej zjadł.

Gdyby mnie dopuścili na długość ręki do tych chińczyków w Wuhan to bym WZIĄŁ I #!$%@?Ł.
#pasta #koronawirus
Jak ktoś będzie chciał to mogę dać więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2