Wpis z mikrobloga

bo nieraz pisali na SHOUTBOX-ie że znowu napruty wypisuje bzdury, przecież go znają ludzie i wiedza że za zadymy wyzwał zawsze z załogi, bo on już na wszystkich stronach prawie był w ekipie to wiedzą. To ty jesteś tak zwanym żabojadem który miał pod sobą miesiąc czasu filetracker? Ostro ......
  • Odpowiedz
feniks.eu strona jakiegoś pajaca który stwierdził że trzeba zarobić na innych pajacach,gościu który nie ma zielonego pojęcia o niczym,jego repacki to jedna wielka pomyłka,a filmy to jakaś kpina.Na stronę napatoczył się hirania.Fakt faktem jest dobry w swoim fachu ale chyba do czasu.Wywalony z kilku stron bardziej za bełkot nie alkoholowy a jakieś odchyły psychiczne....może tablety.....Nie polecam
  • Odpowiedz
@ploomberg: Tym razem to nie ja, bawię się innymi stronami. Jednak było pewne, że prędzej czy później ktoś to szambo zdejmie bo dziur tam było więcej niż w szwajcarskim serze, a wiedza adminów nikła. Dobrze się stało. Przynajmniej już nikt więcej nie będzie poszkodowany.
  • Odpowiedz
@madamenull pokaż mi polskiego publika gdzie admin ew mod mają konkretną wiedzę.....nasrane po stronach ileś sysopów i innych debili.Może mają jakąś ale co są w stanie zrobić.....Nic!!!!!! Co podrzędny admin ma do gadania na stronie......nic.Wszystko ma owner w swoich rękach i kto????? Coder strony.Strony pozakładane przez gówniarzy którzy by żyli tylko z dotacji i reklam.Tak to wygląda.
  • Odpowiedz
Po tym całym wycieku danych na agusiq torrents spytałem czy dadzą info użytkownikom żeby chociaż hasła pozmieniali czy coś to w nagrodę, że spytałem dostałem perma, a potem kolejnego na nowe konto. Zresztą wiele torrentow tam było martwych, a sama strona w kwestii technicznej była dziurawa. Ogółem zachowanie adminów to syf, kiła i mogiła. Mam nadzieję, że policja ich zwinęła :)
  • Odpowiedz