Wpis z mikrobloga

@zbite_jaja: Szybko poszło, mój znajomy miał to samo kiedy poleciłem mu tę grę :). Co do zniżek to niestety, ale najbliżej jest rosyjski Dzień Jedności Narodowej (4 listopada), więc pewnie wtedy będzie zniżka, ewentualnie w grudniu. Warto zapisać się do newslettera jeśli szukasz zniżki.
Tak przy okazji - jeśli ulepszysz sobie grę to aby to "zastosować" do obecnej postaci musisz zrobić sobie wipe.
  • Odpowiedz
@Fantum: O, czyli jednak zmienili, więc sorki za stare dane :P. Btw. jak teraz wygląda zmiana, np. w kwestii stasha i bezpiecznej skrzynki?
  • Odpowiedz
@RM_PL: alpha zniknęła więc lepiej nie mieć nic w środku :), stash się powiększył, a przedmioty których było więcej w eod mogłem sobie odebrać od "system" tak jak gify
  • Odpowiedz
@Fantum: To z tymi przedmiotami właśnie domyśliłem się, tylko właśnie jak miałaby wyglądać podmiana bezpiecznej skrzynki oraz co też w przypadku kiedy już miałeś powiększonego stasha. Dzięki za info, zawsze dobrze wiedzieć :)
  • Odpowiedz
@Fantum: Wiadomix, tylko ciekawiło mnie jak jest w przypadku kiedy kupujesz jakąś "pośrednią" wersje. Obstawiam, że po prostu zwiększa stasha jeśli masz gorszego.
W ogóle kiedyś spotkałem się z taką informacją, że wszyscy co kupią grę w czasie bety to będą mieli nieco powiększony stash. Ale to już raczej stare dzieje i tylko Nikita wie ile z tego prawdy :P
  • Odpowiedz
@zbite_jaja: Cóż. Fajnie, że już tego nie trzeba, bo pamiętam jak mojemu kumplowi musiałem najpierw klamoty i forsę przechować a potem pomagać mu z powrotem misje robić jak się ulepszył :P
No i gratuluję upgrade'a. Palpitacji serca podczas rajdów nocnych :D
  • Odpowiedz