Wpis z mikrobloga

@Furox w każdym jednym kraju jednej partii prawo jest pisane pod tą partie xD nie wiem co wam się #!$%@?ło w głowach że chcecie jakiś autorytaryzm ale tym razem będzie działać i będzie szanować prawo i przestrzegać konstytucji a nie zmieniać je do woli według własnego widzimisię xDDDDDD to jak z komunizmem xD tym razem się uda xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Gdzie ja Ci napisałem, że chce autorytaryzmu? Skąd w ogóle pomysł, że jest zwolennikiem Konfederacji? Wyjaśniłem, że śmieszy mnie mylenie braku demokracji z brakiem praworządności oraz że to efektem tej właśnie demokracji jest pełnowładzctwo tego człowieka. Za demokracją nie przepadam to fakt, ale za autorytaryzmem tym bardziej, osobiście najbardziej preferuję technokracje.
  • Odpowiedz
Polską rządzi Kaczyński, Unią kilku komisarzy, a ludzie walczą o demokracje żeby oddać swoj z***y głos...
Żeby dostać się do dobrej pracy musisz mieć dobre wykształcenie i doświadczenie, bo inaczej Cię nie przyjmą. Tymczasem żeby zagłosować i decydować o najważniejszych kwestiach jakie tylko są możliwe, potrzebujesz po prostu żyć...
Głos żula, który pół życia przeleżał w rowie jest warty tyle co przedsiębiorcy zarabiającego 10 mln rocznie.

O co mamy niby walczyć? O
  • Odpowiedz