Wpis z mikrobloga

Czy byłoby zainteresowanie na coś w rodzaju #999live? Pod tym tagiem raz na czas wrzucał bym różne informacje z dyżuru, głównie z Małopolski. O wypadkach, wysyłaniu śmigłowca, ciekawych czy śmiesznych zdarzeniach. Oczywiście przy pełnej anonimizacji:)
Coś w rodzaju: wypadek na A4, wysłaliśmy karetkę i śmigłowiec.
Potem mogę dopisać linki do opisów i zdjęć z różnych grup typu 112maloposka czy Krakow112.
Tego nie będzie wiele, myślę, że kilkanaście postów tygodniowo.
Może czasem wrzucę jakąś ciekawostkę z życia dyspozytora medycznego, jak ta o wezwaniu do wrastających paznokci u nóg( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak by co to zapraszam. Mogę założyć nowy tag albo korzystać z mojego #wejsciesilowe lub #999

#ratownikmedyczny #ciekawostki #medycyna #krakow
  • 17
@szymon362 Mi się podoba.
@daox Obserwuje go od dwóch tygodni, widziałem chyba z 10 filmów. Nie wiem gdzie ty widzisz te straszne lanie wody, krótkie filmy i zwięźle opowiada na dany temat i co to znaczy ma w dupie wykopków? Po każdym filmie ma dziękować za promocję? xD Co on płacił wam za nią czy jednak sami plusowaliscie bo się podobał content?
@daox: jeżeli najpierw bagieciarz chwalił się sobą, grał specjalistę i chciał być za takiego uważany, to niech teraz się nie dziwi, że wykopki go jak specjalistę traktują. Jakaś odpowiedzialność za swoje słowa i czyny powinna być. Jak widać, po bagiecie nie ma czego wymagać. Niech się potem nie dziwią, że ludzie nazywają ich psami i plują na nich.