Wpis z mikrobloga

@darek-jg: Taśma działa dobrze tylko przy natrysku, nie możliwym jest prawie żeby się coś nie ulało zawsze, wiem co mówię maluje 20 lat modele. Najmniejsze zacieki są przy taśmie izolacyjnej bo szczelnie przylega na krawędziach aczkolwiek zostawia często klej który trzeba zmywać potem i to upierdliwe.
( ͡º ͜ʖ͡º)
@maczeta_krakow:
ja daję np czasem nawet z dwie warstwy tańsmy czy coś
rozcieńczałeś farbę? wygląda nie dość, że za grubo ale za gęsto. kilka warstw ale cieńkiej i rozcieńczonej
taśma nie wiem ale w ręku ta modelarska jest taka sobie więc jeśli mówią, że Twoja dobra to da radę
@maczeta_krakow: To jest jakiś samolot pasażerski, prawda?:) Malowałeś pędzlem? Po prostu przy pędzlu ciężko jest uzyskać ładny efekt, dużo lepiej wychodzi malowanie aerografem z zabezpieczeniem zwykłą taśmą malarską
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@darek-jg: @Tonari_Totoro: @aderonis: @knoor: @Kartkowka_z_grilla: jednak cały samolot poszedł na niebiesko, ale bez skrzydeł i tych innych stateczników. Więc tylnie skrzydło odcieliśmy taśmą izolacyjną, i to był sukces. Bez rozwadniania farby itd. Tylko 2 warstwy taśmy izolacyjnej, nawet nie zostawiła dużo kleju. A odcinka wyszła idealna. Także bardzo dziękujemy za pomoc.
Pobierz maczetakrakow - @darek-jg: @TonariTotoro: @aderonis: @knoor: @Kartkowkazgrilla: jedna...
źródło: comment_1592732091bPmwZahCQn1iW4GuB48RoJ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aderonis: tak tak farby mamy tamiya. No cóż, pierwszy model wiesz nie będzie idealny na kolejnych już będziemy mądrzejsi. Ale faktycznie zeszło nam chyba 5 białych farbek na ten moment. Więc może trzeba było rozcieńczyć warstwy.