Wpis z mikrobloga

@delvian Pytam się szczerze. Czemu uważasz że są nieobiektywne i czemu uważasz że są kupione?

Wogole co to za głupia odpowiedź z Twojej strony. 'NO CO TY GLUPI JESTES?! PRZECIEZ KAZDY WIE ZE TAK JEST, NIE MUSZE NICZEGO UZASADNIAC'
@delvian Nie twierdzę że nazwałeś mnie głupim. Jedynie przedstawiam wydźwięk twojego pytania.

Odpowiedz w końcu na pytanie które ci zadałem czy się będziesz teraz wykręcał?
@Ofacet: Przedstawię Ci pewną zależność. Dostajesz grę do recenzji przed premierą -> ocenisz ją dobrze czy źle, zakładając, że jest crapem, mając na uwadze, że jak Twoja ocena będzie bardzo niska, to istnieje szansa, że następnym razem nie dostaniesz przed premierą dostępu do kolejnego tytuły AAA od danej firmy, nie napiszesz recenzji/swoich przemyśleń, przez co ludzie pójdą do konkurencji i $ z kilków na www się nie będzie zgadzać?
@delvian Aaaaaa, czyli twierdzisz że gra od studia które od lat wypluwa hit za hitem i ma za pasem kilka gier które zrewolucjonizowały świat gier wideo, wypuściło grę 5/10

Skąd takie przypuszczenie?
@ShineLow jego sposobu rozumowania xD Wgl ja jestem salty strasznie, bo zamówiłem preorder w sklepie z Wrocławia, gdzie mówili że wyślą kopię dzień przed premierą. No i #!$%@?, wysłali dopiero dzisiaj, więc pogram sobie w TLoU2 dopiero w poniedziałek. Oj pójdzie niemiły komentarz na allegro
Czyli wystawili grze 10/10 zamiast 8/10 lub 9/10 bo się bali że nie dostaną kopii recenzenckich? Jaja sobie #!$%@? robisz?


@Ofacet: poczekaj aż odkryjesz że producenci sprzętów czy dostarczyciele usług kupują recenzje albo artykuły które mają udawać "obiektywne". Albo że streamerzy dostają gry które za $$$ mają streamować przez tydzien albo dwa i mają zakaz wypowiadania sie negatywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aaaaaa, czyli twierdzisz że gra od studia które od lat wypluwa hit za hitem i ma za pasem kilka gier które zrewolucjonizowały świat gier wideo, wypuściło grę 5/10


@Ofacet: XD Słyszałeś kiedyś kolego o Warcraft 3 remastered na przykład? XD