Wpis z mikrobloga

Witam w ten piątkowy poranek, u niektórych zapewne słoneczny, u innych - jak tu gdzie jestem - z burzą wiszącą w powietrzu. Wyskakiwać z zapachów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie już drugi dzień z rzędu miał zagościć na globala któryś z 3 letniaków, które w tym tygodniu do mnie przyszły, i jakoś tak znowu się złożyło że otwierając szafkę stwierdziłem że ##!$%@? i padło na Pure Havane xD
#perfumy #sotd
  • 56
@futrzakos: on jest tak tani i tak dobry, że muszę sobie kupić flakon, ale powstrzymuje mnie fakt że mam już trochę zapachów na lato tym bardziej że od jakiegoś czasu głównie siedzę w domu xD
@Deska_o0: mam zbyt małą próbkę Naxosa żeby sobie teraz psiknąć nadgarstek i sprawdzić o czym mówisz xD ale faktycznie czasami niektóre kwaśne nuty kojarzą się z ogórkami. Np. w CoSTUME National Homme jest taka nuta,
@Mu5hr00m: mimo wszystko go nie skreślam go. Czasami drobne różnice mogą zrobić robotę, zwłaszcza że EN z tego co pamiętam był po prostu trochę zbyt marchewkowy dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marmite stosunek ceny do jakości to jest śmiech na sali. Chwilowo mam dekant, ale na pewno wleci pełny flakon plus Foverer Sailing jako blindbuy. Ja uzupełniam chwilowo kolekcje pachnidlami, które będą raczej za pół roku trudniej dostepne, lub po nienormalnych cenach jak np. Guerlain L"Homme Cologne.
@weah: faktycznie podobny do Tuscan Leather czy to tylko skóra podobnie pachnie?
@futrzakos: no właśnie z Forever wstrzymałem się dlatego że patrząc na historię cen widzę że już bardzo długo kręci się cały czas wokół 100 zł, więc nie ma pośpiechu. Nie było też mowy o żadnym wycofywaniu, stąd nie ma też takiej presji jak w przypadku L'Homme Ideal Cologne xD
@Grzesinek: zawsze mnie zastanawiało czy nuta konopii indyjskich - biorąc pod uwagę że zapachu marychy nie da się pomylić z niczym innym i da radę go wyczuć od razu z wielu metrów - automatycznie przejmuje pierwsze skrzypce w perfumach i przykrywa wszystko inne
@dmnbgszzz: a, to pardon.

Swoją drogą, o wspomnianym już przeze mnie Music Festival:

This smells like a particular type of weed, which I think is why some people think it smells like weed and others don't. It's not skunky. It smells like the weed you used to get in the 90s before weed was really cultivated to be extremely strong. It has an almost powdery/piney note to it.