Wpis z mikrobloga

Jeszcze rok, a wrócimy do stanu technicznego starego Wykopu. Jak coś działało dobrze, to po co to było zmieniać.

Sytuacja przypomina pewien ustrój, który bohatersko przezwycięża problemy nieznane w innych ustrojach :) No, ale pozytywnym zmianom przyklaskuję i oby tak dalej.
  • Odpowiedz
@m_b: Tak, jeszcze tu ten problem. Pod FF. Z tym, że włącza się wciąż DUŻA czcionka, nawet po zmianie na małą:> I drugi problem wcześniej wskazany- na wykopowej pokazywarce nie działa przewijanie kliknięciem scrolla (nawet po reinstalacji systemu, a myszka na sterownikach od producenta).
  • Odpowiedz
Jest problem. W Operze przed zalogowaniem wszystko ładnie pięknie śmiga. Po zalogowaniu stronka się rozjeżdża w prawo. Wersja 10.53

Kompilacja 3374

Platforma Win32

System Windows XP. Mam nadzięję, że naprawicie tę usterkę.
  • Odpowiedz
DUŻA CZCIONKA - ROZWIĄZANIE ;)

może to komuś pomoże, też miałem problem z dużą czcionką. na dwóch komputerach, różnych przeglądarkach. problem udało się rozwiązać, gdy razem z opcją zmiany rozmiaru czcionki zmieniłem też rozmiar ekranu (tzn. wersję z wąskiej na szeroką) - od tamtej pory problem nigdy się nie pojawił. oczywiście nie chodzi o kliknięcie w to na górze, tylko wejście w ustawienia w profilu i zapisanie :)

zgłaszałem sprawę, ale nic
  • Odpowiedz