Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki,

jest jakaś sensowna integracja między MacBook Air (2017) a Mac mini? Chodzi mi coś dedykowanego poza wymienianiem się plikami przez dropbox, iCloud etc. Chodzi o kopię niemal 1:1 konfiguracji, profili, apek etc.

Chciałbym używać obu na raz, ale nie musieć co chwila kopiować plików, różnic etc.
Jest coś poza dzieleniem plików w chmurce?

Dzięki!

#macbook #macos #macbookair #macmini
  • 10
  • Odpowiedz
@micherwicher: Mirku i co udało się to jakoś skonfigurować? Mam identyczny kejs-tez mam mba i chce dokupić mini. Podobnie zależy mi żeby to było praktycznie 1:1. To o czym pomyślałem to zgranie MBA który jest teraz moim głównym kompem do google drive i praca na mini w 100% oparciu o foldery udostępnione z MBA. Natomiast nie wiem czy to jest najlepsze rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@nolnejm: Mireczku, nic nie zrobiłem. Zarzuciłem temat dowiedziawszy się, że nie ma sensownego rozwiązania do mirrorowania poza jakimś udostępnianiem przez iCloud itd. czyli de facto co opisałeś. Też nie wiem czy to ma sens, dlatego na razie się wstrzymałem. Aktualnie szukam większego dysku do MBA 2017, ale ceny mnie przerażają ...
  • Odpowiedz
@micherwicher: U mnie akurat nie problemem jest dysk co ram i cpu. Mam MBA 2012 także ciężko się już na nim pracuje. Dam ci znać jak mi poszła integracja i czy fajnie się pracuje w takiej chmurze
  • Odpowiedz