Wpis z mikrobloga

Chyba jakaś trefna partia #heets trafiła do sklepów. Bo ni chusteczko nie mogę ich wcisnąć do #iqos a te z paczki kupionej wczesniej wchodzą jak zwykle gładko. Ktoś miał też z tym problem ostatnio?
  • 3
@Krauzzer: wkładasz na rozgrzanej grzałce ? plus rolujesz a w zasadzie gnieciesz je prawie :P przed włożeniem? a ogólnie parę sztuk mi się takich trafiło ale parę razy przymierzyłem pod innym kątem i w końcu wchodziły ładnie ;P
@neo10 wkladam na rozgrzaną, bo wchodzą lepiej i delikatnie roluje. Mi się trafiła już druga taka paczka 90% polamalo się podczas wbijania. I zawsze były to niebieskie. Kupiłem zielone i weszły gładko, a kelly które mi zostały też bez problemu. Tylko z niebieskimi mam ten problem. Myślałem, że to wina zabrudzenia więc bardzo dokładnie wyczyściłem sprzęt, ale problem nadal jest. Jutro pójdę do innego sklepu i kupie niebieskie dla sprawdzenia czy sklep
@Krauzzer: a wiesz że chyba u mnie też większość tych co się trudno nabijały to niebieskie teraz sobie skojarzyłem bo mam tylko 1 paczkę niebieskich i biorę z nich czasem z jednego aby wypalić bo mi nie podeszły smakiem i to właśnie one faktycznie trudniej się nabijają