Wpis z mikrobloga

@Jud-Suss: Jak tak dalej pójdzie to usilne wpychanie się, wymuszanie na ludziach, wchodzenie tam gdzie nikt nie zaprasza to źle to się skończy dla tych środowisk. W ten sposób buduje się tylko coraz większą nienawiść co z czasem zakończy się jak zwykle w sposób siłowy. Mówisz Jehowym, że nie chcesz, nie potrzebujesz a on i tak na siłę przychodzi i cie #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
@uzytkownik2560: Jakos Kosciol Katolicki nie ma z tym problemu (z "wpychaniem sie i wymuszaniem" jak mowisz) i ksiedza jeszcze calujesz w reke! xD Glowa do gory! Jestesmy wyrozumiali i chcemy zeby kazdy Polak byl podobnie traktowany - bez oznak dyskryminacji! Moje miasto ma byc dobrym miastem dla kazdego!
  • Odpowiedz
@uzytkownik2560: Do domu ci się wepchnęli, pr*waku? Po mieście każdy ma prawo chodzić i mówić co mu się podoba: procesja bożocielna, parada równości i ty z kolegami z onr też. To się nazywa "wolność". Trochę abstrakcyjny koncept jeśli ktoś poglądy wyniósł z fejsbukowej grupki fanbojów konfy.

Z resztą, oczekiwanie że grupa ludzi, po tym jak napluje na nich głowa państwa, będzie siedzieć cichutko w domach i cieszyć się że co prawda
  • Odpowiedz
  • 0
@Jud-Suss w wakacje jak byłem we Wrocławiu przelotem na rynku, też była jakaś manifestacja. Ogólnie policji było więcej jak manifestujących.
  • Odpowiedz
@salad_fingers: Tabletki i spać.

Trzeba być nieźle #!$%@?, żeby chodzić od drzwi do drzwi i denerwować ludzi (Jehowi). To samo w obwieszczaniu swoich preferencji seksualnych całemu światu. Zrozumcie wreszcie, że ludzi brzydzi przenoszenie tej sfery życia na ulicę niezaleźnie od tego kto co i komu chce włożyć.
  • Odpowiedz
@uzytkownik2560 Nie, to brzydzi Ciebie i Tobie podobnych. Mnie np. nie brzydzi i doskonale rozumiem czemu wychodzą na ulice, a nie mam kompletnie nic wspólnego z LGBT. Ba, nie mam nawet kolegi geja. ;) Swoją drogą, zawsze mnie śmieszy ta eskalacja. Jak gej wyjdzie na ulice, bo ktoś go obraził, to Tobie podobni nagle stają się najdelikatniejszymi stworzeniami na świecie. Sama informacja o tym, że to gej, już narusza wasze zdrowie psychiczne,
  • Odpowiedz
@uzytkownik2560: Ja z kolei zostałem wychowany w przekonaniu, że wszyscy ludzie są równi i zakazywanie określonym grupom społecznym chodzenia w określone miejsca i mówienia określonych rzeczy jest charakterystyczne dla ustrojów państw w których na dłuższą metę jednak niezbyt fajnie się żyje. Ale widać każdy z domu wynosi co innego.

Brzydzą mnie np. grubi ludzie i prymitywy, ale nie mam na tyle pokrzywionej psychiki żeby na widok grubasa czy prawaka doznawać reakcji
  • Odpowiedz