Wpis z mikrobloga

To ja mam jakiegoś niefarta czy z tą grą zawsze się coś takiego #!$%@?? Dzisiaj wypieprzyło mi błąd profilu. Na ten moment zresetowałem już ustawienia gry coby wywalić lokalnego save’a. Oczywiście save z chmury zaciągał się kilkanaście minut, a następnie gra tylko stanęła w menu. Teraz robię reinstall. Mam nadzieję, że #!$%@? cokolwiek ruszy to badziewie.
#forzahorizon4 #pc #pcmasterrace
  • 5
@MZ23: miałem podobnie - pomogło kasowanie profilu przez usunięcie jakiś dziwnych plików w AppData.
edit: jeżeli internet ma rację te pliki były w %LOCALAPPDATA%\Packages i podkatalog forzy
@keton22: Szukałem ich zgodnie z filmem, ale właśnie za żadne skarby nie mogłem ich znaleźć. Zresetowałem grę przez zaawansowaną opcje z dodaj lub usuń programy - powinno to właśnie wykasować takie dodatkowe dane, ale finalnie poszło średnio. Mam nadzieje, że po reinstallu zaczyta profil z chmury normalnie.
@keton22: Ogarnąłem - skasowałem pliki. Po ściągnięciu plików z chmury nadal wywala nieprawidłowy profil. Gram od kilkunastu lat, a #!$%@? nigdy w żadnej grze nie miałem takich durnych problemów w jak tej Forzy zasranej.
@MZ23: jeżeli Cię to pocieszy, a pewnie nie, to jedyne rozwiązanie według supportu to wyzerowanie ustawień (co już zrobiłeś), które przy okazji #!$%@? wszystkie sejwy u nich w chmurze. W tym momencie zaczynasz grę od nowa. Przykro mi, właśnie przez to sam przeszedłem.