Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon oba są słabe, jedyna zaleta saramonicow to dual transmitter, oprócz tego czas pracy na baterii gówno, zasięg gówno, jakość audio gówno xD korzystam codziennie z nich i rode I te drugie są o niebo lepsze
@Pan_Slon rode link filmmaker kit


@kj5: Rode zniesmaczył mnie mikrofonem smartlav+, używam stacjonarnie mikrofonów i kolejnego nakamerowego rozwiązania nie chciałem, mam dość zabawy z bateriami, czas pracy saramonic to faktycznie żart, do tego jakieś dziwne akcje przy załączeniu(trzaski, szumy) brak innych mikrofonów. Mipro przy tym to jest petarda w kwesti obsługi i feedbacku. Nt jakości audio na teraz mogę tylko w kestii szumów się wypowiedzieć, mipro nie szumi ;)
@Pan_Slon ten lav dodawany do kitu jest bardzo fajny, nie musisz go na kamerze montować, zasilanie możesz rozwiązać po USB (sam tak robię jak gram dźwięk osobno do rejestratora - oba lecą z powerbanka)
@kj5: Mam tez powebank do saramonic ale to mnie wk... i tak, wiem ze nie muszę tylko ze jak chciałem coś normalnego tj stacjonarnego :) do latania jak kiedyś będę biegał to będzie saramonic ;)
zasięg gówno


@kj5: przez ponad dwa lata użytkowania saramoniców ani razu mi nie zarwało łączności. Użytkowane w pomieszczaniach, terenie po przez spore imprezy masowe gdzie było kupa innego sprzętu.
często zdarzają się jakieś trzaski, szumy, mniejsze zakłócenia.


@kj5: dokładnie i to w odległości ok 1m pomiędzy urządzeniami, męczyłem się z tym trochę i pomaga uruchamianie odbiornia oraz nadajnika w krótkim odstępie czasu ok 10 sekund maks ;)