Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast: A co Ci daje pomiar tempa ładowania? To że rozpoznać uszkodzenie ładowarki/przewodu po wskazaniach zamiast po tym że telefon od 2 godzin leży na ładowarce i wciąz ma 60%? :P

Ja nie mam niestandardowych widgetów na pulpicie. Tylko godzina, data, pogoda- to co było na starcie
  • Odpowiedz
że rozpoznać uszkodzenie ładowarki/przewodu


@morti92: Tak, i ocenić ich jakość. Dodatkowo prędkosc ładowania zalezy od obciążenia systemu. Gdy wolno ładuje zamykam wszystko i czyszcze RAM.
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: Teoche nie kumam dlaczego Apple tego oficjalnje nje wspiera, skoro już teraz się da lekko kombinując.

Tak samo split screen - kolejna fajna funkcja andka, której Apple chyba celowo nie implementuje.

Ciekawe bo jesli chodzi o hardware to pamietam, ze byl super. Bardzo dobrze wykonane telefony.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Apple zawsze było takie, pamiętasz jak te pierwsze iPhone nie miały funkcji wysyłania MMS czy nagrywania filmów? to dopiero była kaszana... za to oferują coś czego Android dopiero teraz niedawno się dorobił czyli płynność działania i brak problemów programowych. no i iPhone z 2GB ramu chodzi jak Android z 6GB ram. :) dodam jeszcze bezpieczeństwo, zgubisz telefon czy ukradną to androida odblokujesz i będziesz używać jak swojego bez problemu, iPhone
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: z doświadczenia bo wiem jak odblokować praktycznie każdy smartfon na androidzie. oczywiście zazwyczaj to się wiąże z utratą danych ale zrobić format i używać da się jak najbardziej. nawet Samsung S9 poległ mimo blokady FRP. ;)
  • Odpowiedz