Wpis z mikrobloga

via Android
  • 13
@Nale pewnie potrzebował pomocy ale takiej żeby mu na p--o dać. Jak chciał bym się przejmować wszystkimi tu n--------i żulami to musiał bym wychodzić wcześniej z domu do pracy albo wgl ja rzucić. Na każdym kroku tu takie obrazki
  • Odpowiedz
@Nale: To jest h-----a. Nawet w szkołach uczą, że to najgorsze g---o i nie dotykajcie tego dzieciaczki. Jeśli bohaterowi zdjęć edukacja umknęła, to może chociaż zreflektuje się widząc swoje zgięcie na wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nale: jakbym zobaczył nieprzytomnego człowieka i obok strzykawkę lub lufkę po nieznanym mi użyciu to bym go nie dotknął chyba że butem, zadzwoniłbym po karetkę ale nie będę ryzykować zakażenia HIV żeby robić z siebie bohatera.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Nale w którym momencie według Ciebie sobie zakpiłem? Nie wnikam w to jakim człowiekiem Ty jesteś i mnie to nie interesuje. Jak byś był taki dobry to byś się tym nie chwalił tylko byś taki po prostu był. Pokazałem tylko to co tu się dzieje i jak wygląda centrum miasta a temu gościowi średnio współczuję bo to młody koleś i jego wybór co ze sobą robi i nie nawijaj mi że
  • Odpowiedz
haha.. a Ty ratownik ochotnik z PCK czy innego ONZ

@d601: serio to nie jest kpina? XD
W którym miejscu się chwalę? wrzucam posty jak komuś pomogłem? nic takiego nie robię, opisałem tylko przykłady w których łatwo można było kogoś ocenić i olać a jednak ludzie potrzebowali pomocy. Polecam się ogarnąć bo coś Ci się narracja rozjeżdża XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nale to co tu robisz? Zamiast pisać to wyjdź na miasto i pomagaj wszystkim alkoholikom. Fajnie Ci się to pisze ale trudniej Ci pewnie wykonać
  • Odpowiedz