Wpis z mikrobloga

  • 2
@sztandar
@HetmanPolnyKoronny psp ma swoje plusy, przedewszystkim bardzo bogata biblioteka tytułów, i rozbudowana scena moderska. Zastanawiam się czy na kieszonsolkę nie wziąć pspgo , składana forma mocno mnie bierze. Brakuje mi na switcha porządnych wyścigów z dużą ilością wozów. W GT z tego co kojarzę to jest koło 1000! , niedościgły wzór dla dzisiejszych tuzów jak Forza, choć się starają i ciągle coś wpada nowego. Jest już chyba z 700 unikatowych bryk.
  • Odpowiedz
@patrykmajster: nie wiem jakie masz podejście do piractwa ale ja ze względu na słabą dostępność niektórych tytułów przerobiłem konsole i ściągam z neta niektóre gry. no i dodatkowo zyskujesz możliwość odpalania różnych nieoficjalnych programów, niektóre naprawdę przydatne są i ożywiają PSP.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrindujTopy: No właśnie tak średni przychylnym okiem na to patrzę. Nie hejtuję broń boże, to raczej kwestia upodobań. Kiedyś ściągałem i piraciłem na potęgę, dzisiaj staram się tylko oryginalne gierki kupować. Zostały mi chyba tylko dwa pirat na Gamecube. Cena za to GT jak patrzę w granicach 15-20 zeta za PL, więc nie jest to jakiś majątek.
  • Odpowiedz
@patrykmajster: ja również już nie pirace tak bezczelnie ale niektórych gier na psp nie da się dostać praktycznie. ja przykładowo mam oryginały na płytkach ale robię kopie albo pobieram z neta bo z karty szybciej i wygodniej. no i bateria dłużej wytrzymuje jak nie używasz, to strasznie ciągnie energię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: W sumie nie myślałem o tym w ten sposób... Szkoda mi konsolki przerabiać, bo mam orginalny set z kartonami i papierami - kupiłem od dzieciaka, który swój komunijny prezent sprzedawał. Musiałbym kupić nową konsolkę :/
  • Odpowiedz
  • 0
@Tesseract to też dobre. Lite w obecnej formie powinien kosztować nie więcej jak 600 zł , ten składany mógłby więcej ale też poniżej 1k , v2 chyba będe sprzedawał. Trochę się zawiodłem portem Outer Worlds, gry pokroju Mario nie dla mnie. Najwięcej czasu spędziłem przy wieśku i diablo, czyli grami które i na pc mnie przykuły na długie godziny.
  • Odpowiedz