Wpis z mikrobloga

  • 23
@SKYFander jednak samotność czasami ma swoje plusy, siedze sobie teraz na tarasie, pije sobie piwko ,czekam aż golonka mi sie zrobią, mam wywalone na wszystko żeby tak siedzieć przez najbliższe parenascie lat i nie pracować i sie szyderczo śmieje z tego mema
  • Odpowiedz
mam wywalone na wszystko żeby tak siedzieć przez najbliższe parenascie lat i nie pracować i sie szyderczo śmieje z tego mema


@Nwojtek: Kurła nieroby do roboty a nie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion 15 lat pracowałem bez przerwy a że mam możliwość skorzystać z przedemerytalnego odpoczynku to korzystam, za rok, dwa lata wróce do pracy bo na dłuższą mete tak sie nie da nie pracować, ale narazie jest mi dobrze jak jest, każdemu w pewnym etapie życia należy sie odpoczynek jeśli ma taką możliwość i ja właśnie mam ten moment
  • Odpowiedz
@sylwester-stallone niestety chyba wiecej szczescia niż rozumu w inwestycjach, a wiem że drugi raz takiego szczescia nie bede miał wiec ciesze sie z tego co mam i korzystam z tego, bo co mi na starość by zostało z tych pieniedzy. Chyba tylko żal że nie wykorzystałem ich w młodości
  • Odpowiedz
jednak samotność czasami ma swoje plusy, siedze sobie teraz na tarasie, pije sobie piwko ,czekam aż golonka mi sie zrobią, mam wywalone na wszystko żeby tak siedzieć przez najbliższe parenascie lat i nie pracować i sie szyderczo śmieje z tego mema


@Nwojtek: A skąd masz kase?
  • Odpowiedz