Wpis z mikrobloga

@Fasol88: szybko i drogawo - arkusze takich oberzeży wbijasz młotkiem, najlepiej z blachy
wolno i tanio - zwykłe plastikowe obrzeża, które trzeba wkopać, bo są za miękkie żeby je wbić
  • Odpowiedz
@Fasol88: wystarczą zwykłe arkusze blachy wbite na równo z trawą
takie prostokąty szerokości ok 15cm i długości dowolnej

wtedy przykładasz deskę, pukasz młotkiem i wbija ci się w ziemię i już korzenie nie przejdą

no chybaże rowek wyryć i jakiekolwiek odbrzeże bez posparcia za 15-16zl za 10 metrow czy tam iles
  • Odpowiedz
@Fasol88: w prawie każdym metal zbycie, na allegro popatrz. Na takie cele wystarczy ci zwykła blacha od obróbek bez atestów bez niczego, jakieś resztki poprodukcyjne

na olx też bym popatrzył

Ew jak mówiłem zawsze możesz kupić najtańsze plastikowe obrzeża, tylko tego nie wbijesz i będziesz musiał zrobić rowek i podkopać
  • Odpowiedz
@pablo397: za płytko albo wcale nie przeszła, tylko się zasiała. Ogólnie zawsze coś wyjdzie. To wiatr jakieś chwasty przesieje, trawę od sąsiada, nie ma siły na takie rzeczy

no i też zależy od gatunków trawy. Rozłogowe mogą być w stanie jakimś cudem tak głęboko puścić rozłogi. Kępowe nie bardzo
  • Odpowiedz
@Norskee: znalazłem plastikowe obrzeża za 50zł za 10metrów. sprawdziłem czy da rade je wsadzić pod trawę i chyba powinno się udać. Kupuje na próbę 20 metrów xD
  • Odpowiedz