Wpis z mikrobloga

@Ponc3k: Cóż kolejny odcinek z serii prawak poznaje świat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już spieszę z wyjaśnieniem tej ogromnej tajemnicy. Ludzie spod tagu #neuropa w przeciwieństwie do konserw nie wykopują wszystkiego jak leci reagując niczym psy Pawłowa na określone hasła-klucze typu imigranci, islam, lewactwo czy czarny.

I teraz największa bomba:


@Ponc3k: Cóż jeżeli oczekujesz że pewna grupa będzię się zachowywać dokładnie tak jak sobie wymyśliłeś w swoim pokracznym chochole którego po chwili zaorasz swoją "błyskotliwą" ripostą to wiele mówi o twoim postrzeganiu świata cumplu ¯\_(ツ)_/¯
@Ponc3k: A ty jak to typowy prawacki snołflejk zaczynasz od wycieczek osobistych a po wytknięciu błędów logicznych uciekasz od tematu wołając: "MAMUSIU ONI MI DOKUCZAJĄ!!!"

Usuń jeszcze wpis i będzie komplet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PolacoEsMasGrandeRobaco: halo, gdzie ja zacząłem od osobistych wycieczek? Nie mam zamiaru niczego usuwać, i nie uciekam od tematu, bo go zawarłem w pierwszym tego wpisu poście, jakby nie mam nic więcej do dodania, bo po prostu temat został wyczerpany. Lewakom nie w smak są takie osoby, jak ten Murzyn, który wytyka błędy systemu socjalnego, który wpływa na negatywny odbiór systemu przez społeczeństwo w nim wychowane. Nie dociera do Was żadna argumentacja,
@Ponc3k: Wow takiego natężenia chochołów dawno nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

halo, gdzie ja zacząłem od osobistych wycieczek?

Pierwszy post:

a no tak, zapomniałem przecież on wytyka błędy socjalizmu a to godzi w ideologie lewactwa xD

Drugi post:

jesteś niesamowicie inteligentny jak na podstawie jednego wpisu jesteś w stanie stwierdzić jakie jest moje postrzeganie świata xD

Trzeci post:

No ale czego ja się mogę po lewakach
@PolacoEsMasGrandeRobaco: o niech mnie kule biją, jeżeli uważasz że to były osobiste wycieczki, to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.

A pewien wykopowy prawak dostaje orgazmu bo jakiś murzyn ma jakiś pogląd zbliżony do jego no i co za tym idzie lewactwo zaorane bo musi się z tym poglądem zgadzać skoro wypowiedział je murzyn.


Nie jestem prawakiem wykopku. Ty w ogóle odpaliłeś ten film o czym on jest?

Oczywiście że pomaga
@Ponc3k: Friedman w 2020 serio?

#!$%@?ąc od jego wkładu w teoretyczną ekonomie i prace o roli pieniądza oraz inflacji, warto zapoznać się z efektami jego dogmatycznego wręcz monetaryzmu z którego po kompletnej klapie w UK i USA musiał się sam wycofywać. Większość jego teorii już dawno zostało podważone a on sam nie pozostawił po sobie żadnych liczących się ekonomistów którzy rozwijali by doktryne monetaryzmu.

Kiepski idol cumplu.

Tu masz do poczytania:
@PolacoEsMasGrandeRobaco: środowisko akademickie ostatnio zaliczyło skręt w lewo na pełnej prędkości, obecne nie jest jakimś autorytetem niepodważalnym. Zawsze się znajdzie ktoś kto się w dziedzinie ekonomi zgadzać nie będzie bo uważa że tak czy siak będzie lepiej, a ja będę powtarzał do skutku: Wyważenie spraw jest środkiem a nie celem. Wszystko w przyrodzie tak działa, jeżeli w tej materii miałby być inaczej, to byłoby to niezłe kuriozum.
@Ponc3k: No tak obecna nauka jest lewacka więc się myli. Kiedy nauka była zgodna z moim światopoglądem miała 100% racji. No i niezawodny argument ad naturam ¯\_(ツ)_/¯

W sumie niczego więcej się po tobie nie spodziewałem.

Z fartem cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ponc3k:

ehh i znowu mnie obrażasz

Coś ty się taki delikatny zrobił? Jeszcze dwa posty wyżej orałeś chore psychicznie lewactwo aż wióry szły.

ja nigdzie nie napisałem że z nauką się nie zgadzam

O prosze:

środowisko akademickie ostatnio zaliczyło skręt w lewo na pełnej prędkości, obecne nie jest jakimś autorytetem niepodważalnym.

Koronny argument: podważamy nauke na gruncie ideologicznym a nie merytorycznym jednocześnie dogmatycznie traktując wypowiedzi "prawilnych" naukowców.

na tyle samo Twoich
Koronny argument: podważamy nauke na gruncie ideologicznym a nie merytorycznym jednocześnie dogmatycznie traktując wypowiedzi "prawilnych" naukowców.


Powtórzę się raz jeszcze, nigdzie nie napisałem że podważam naukę i przestań to powtarzać, bo to niestety w internecie nie działa, tak jak w przekazie ustnym, 100x powtórzone kłamstwo nie stanie się prawdą.

Napisałem tylko że obecne środowisko akademickie nie jest niepodważalnym autorytetem, i ciężko się z tym nie zgodzić, patrząc jak naukowcy odejmują pkt na