Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 43
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:01, Czwartek, 18 czerwca 2020. Imieniny: Marka, Elżbiety. Słońce wstało dziś o 04:11. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 17 godzin i 13 minut, w zenicie znajdzie się o 12:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:24. Ciemna noc zapadnie o 00:21, ale gwiazd można wypatrywać od 22:20.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 38
Dzień dobry!
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD
No i mamy czwartek, czyli taki mały piątek (σ ͜ʖσ)
Dzisiaj już od rana słońce praży ale według meteogramu od 17 deszcz, który będzie aż do soboty. A jak będzie na prawdę to się okaże.
Smacznego śniadania, obiadu
wynalazekone - Dzień dobry!
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuc...
Dzień dobry (ʘʘ)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD

Muszę się urwać wcześniej z pracy, bo mają przyjść panowie z gazowni wymienić mi licznik. Oczywiście, nie mogą przyjść, jak ludzie są już po pracy, czyli po 15, tylko jak jeszcze są w pracy, albo dopiero z niej wracają, czyli 13-15. Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Dzień dobry wszytkim! Słoneczko świeci, sniadanko zjedzone to można brać się do życia. Dzisiaj w planach do 12 zakupy z mame, potem ostatni projekt z jednego z kursów a wieczorkiem to się zobaczy co dzień przyniesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Browarki na jutro kupione. Jak ktoś lubi mało znane piwa w niskich cenach to polecam Dino. Jutro będzie ich recenzja na Zoomie ( ͡° ͜ʖ ͡
algus - Dzień dobry wszytkim! Słoneczko świeci, sniadanko zjedzone to można brać się ...
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Witajcie w kolejny słoneczny dzień :-)

@wynalazek_one: Depesze <3

@algus Jutro ja zapodam coś z panna na wokalu ;-) Ale dziś leci Avatar, bo dziś wieczorem znów gadam z
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
Dzień dobry,
testy w sesji już zrobiłam został mi tylko projekt w autocadzie i 5 stron inżynierki do napisania. Koniec sesji za 10 dni, wyrobię się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Udanego dnia wszystkim!

@smutny_kojot: @keisezrG: @micke @algus @shitty_support @Sikorka2017 @TomTailor100 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Dioddy @wynalazek_one @wyinwidualizowany @AllGoesWrong @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @Jurgen_Van_Beethoven: @rajjj: @unizony_czlonek: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @
Witam, co tam u was?

Nie było mnie tu dobre dwa tygodnie, i nie będzie mnie jeszcze kolejne dwa albo trzy więc wpadłem się chociaż z wami przywitać żebyście nie myśleli że jestem botem, albo że umarłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i w sumie to tyle, więcej ode mnie pewnie w lipcu. Trzymajcie się żuczki, sorka że was nawet nie czytam.

Btw. 500+ powiadomień z wykopu Ostro...
O #!$%@?, Mirki....

W domu dopakowałam jeszcze trochę kartonów, co by się nie męczyć na ostatnią chwilę. No i mi wyszło, że będzie... 30 kartonów różnych rozmiarów, jeden kosz z pościelą i ręcznikami, drugi kosz z odkurzaczem, dwie duże antyramy, deska do prasowania (spakowana będzie z mopem) i kosz na śmieci z jakąś drobnicą. W życiu bym się nie spodziewała, że tyle tego będzie XD

W pracy mam zacząć pakować ostatecznie labo