Wpis z mikrobloga

1. Bosak
2. Hołownia
3. Kosiniak

Duda i Trzasku straaasznie wyuczeni formułek które mają atakować przeciwną partię co po dłuższym czasie aż bolało

A Żółtek zdecydowanie jest prezydentem wszystkich meneli jak lew jest królem dżungli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#debata
  • 9
  • Odpowiedz
@Eli_Cohen: nie to nie o to chodzi. Dla mnie Bosak spokojnie, merytorycznie odpowiadał na pytania najbardziej trafnie.. Dramatycznie słuchało się innych wannabe Mr President którzy nie odpowiadali nawet na pytania zadane i w 2 sek potrafili całkowicie przejść do innych bezsensownych tematów
  • Odpowiedz
@Eli_Cohen: Ziom, sam mu wpłaciłem ciężko zarobiony grosz na kampanię i miałem na niego głosować. No ale nie da się nie zauważyć, że jest to 3 osoba, poza Trzaskowskim i Dudą, która się tylko wyuczyła formułek i czuć ten brak autentyczności - Tanajno za to totalnie mnie zaskoczył celnością ripost i sam nie wiem co robić teraz. No ale przede wszystkim research o nim musże zrobić :D
  • Odpowiedz
@zerqahh: tanajno 70% nie dało się słuchać. Bardzo podniesiony głos, zatrzęsiony... jakby stres go zżerał totalnie... ale miał swoje momenty gdzie o dziwo się zgadzałem z nim, pomimo że go niezbyt lubię
  • Odpowiedz
@r4vix: O proszę! Ja miałem totalnie inne odczucie, bardziej to był autentyczny #!$%@? na to o jakie bzdury ich pytali. No sam nie wiem, szczerze mam zagwozdke na dziś dobrą. Żółtek też wiadomo na propsie, mega zabawny gość w pozytywnym tego słowa znaczeniu wg. mnie
  • Odpowiedz