Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w te pytania. To są jakieś żarty. Ja #!$%@? biedny lud. Polska #!$%@? w pigułce : uchodźcy, religia w szkołach, geje, euro czy złotówka. No szanujmy się ale to jest jakieś kuriozum, a nie poważna debata z kandydatami na głowę państwa. Takie tematy to może mieć pani Jasia z panią Basia pod warzywniakiem. Ja sobie osobiście nie życzę żeby mnie sprowadzano do takiego poziomu bo obraza to mnie jako człowieka rozumnego. Jeśli ktoś siedzi i ogląda z emocjami to współczuję... Jesli te pytania to pytania które w konsekwencji dadzą Polakom odpowiedź na pytanie kto ma być moim prezydentem to przepraszam bardzo ale jesteśmy debilami, tak Polacy to debile.
#debata
  • 6
@qkqamil: niestety #!$%@? ale jesteśmy tymi debilami. Gdybyśmy nie byli to już dawno bylibyśmy w innym miejscu. Przykro myśleć. Mam tylko nadzieję, ze znajdzie się garstka rozumnych centrowców którzy widząc to co się #!$%@? jednak zmienią głos z Dupy na KOGOKOLWIEK innego w pierwszej i drugiej turze. Tylu kandydatów, spokojnie można oddać pozytywny głos nawet.