Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele. Te nowobogackie Januszowe towarzystwo szafy ma chyba jakieś kompleksy, kryzys średniego wieku. Pomijam ilości zbędnych gadżetów o których Szafa i spółka nie ma pojęcia. Wszystko jest kupowane bo trendy... Więc widzimy jakąś dziwną antenę "5G" Hugo wie po co, widzimy Przema leśnego dziadka bawiącym się dronem, widzimy o Kurnia jedyny w swoim rodzaju power bank zrobionego przez pomysłowego Dobromira mający mnóstwo fukcji i zero zastosowania. Patrzcie mam Power banka w Walizeczce :D A co pochwalę się. Wypowiedział się ekspert od Jabłka z proroczym bankructwem i na dokładkę teleskop sterowany bezprzewodowo z laptopa....
Na dokładkę Nowobogacki Marecki musiał wszystkim pokazać, że ma gest serwując starym spasionym Knurom Paszę w postaci 10 pizzy. Szafa ze szczęścia na sam widok o mało się posrał.
Część z offroadu też przekomiczna. Przemo wypatrzył sadzawkę więc postanowił zgrywać Jeremiego Clarcsona Power and spedd. Turbina ledwo zipie, sprzęgło pięknie się pali dla niego jakby Kononowicz zażynał asterkę bożą. A spaślak podekscytowany niczym 10 latek wykrzykuje coś tam w tle, aby przemo cisnął do zarżnięcia silnika.
Oczywiście nie obyło się, bez napastowania młodego chłopaka kamerą. Spaślak propsy, że taki młody a zdolny nikt nie jest w stanie za nim nadążyć a młody ma wyraz twarzy jakby chciał powiedzieć "Ja pier! Co ja tutaj robię"!? Mamy jeszcze przebitkę w lesie pijany szafa już nie ogarnia kamerę i punkt kulminacyjny ustawienie teleskopu, i libacja alkoholowa.
Oczywiście ekspert języka polskiego musiał powiedzieć WŁANCZAĆ. CHu#, że koledzy go poprawiają włączać Spaślak powtórzył WŁANCZAĆ! Ja wiem lepiej! A lamusy dupa cicho!
Ustawili, teleskop na gromadę gwiazd, a ćwierćmózg oczywiście musiał pomarudzić, że to tyle? Ja myślałem, że my bloki będziemy poglądywać, a Tu taka lipa, ja se mogę gołym okiem to samo zobaczyć tylko, że tu jest powiększone.

#mocnyvlog
  • 20
@toreno: Coś ty, przecież ten wpis jest na kolanie dla beki :D
@niezwornowazony: Można być dobrze sytuowanym finansowo i się tak z tym nie obnosić jak ci panowie. Poza tym zgodzę się pasja jest spoko o ile rzeczywiście ma się jakąś pasję. W przypadku Szafy i jego kolegów jedyną pasję jaką mają to chlanie wódy i paszenie bebzonu. I wtedy wychodzi fakt, że zakup danego gadżetu nie był dla hobby
@Towarzysz_Sobaka: czym oni się obnoszą? Dronem w cenie laptopa, 15-letnimi autami terenowymi? Powinni to kocami przykryć, żeby nikt nie widział? bez przesady. Ani to nowobogackie, ani ostentacyjne. Z resztą to on ich nagrywa. Ja tam takich osądów bym nie stawiał po kilkunastu minutach filmu

Z resztą mi to wisi, ale na pewno z życia czerpią więcej niż typowy Janusz co nigdzie nie był i nic nie widział.

Nie potrafię zrozumieć takiego