Wpis z mikrobloga

@kabaret10: Sporo na Mirko się przewijał ten sklep. Więc chyba jest legitny.
W zakresie cła:

W obszarze celnym okres przejściowy oznacza dla polskich przedsiębiorców i obywateli brak zmian w dotychczasowych relacjach z Wielką Brytanią, w tym m.in.:

Brak ceł, kontyngentów i innych dodatkowych barier w handlu. Wielka Brytania pozostanie w unii celnej z UE i będzie uczestnikiem wspólnego rynku UE.
@dambens: model po lifcie ma dopisek S. Więc spoko, bo taki w sklepie przymierzałem.
Jak się dobiera kask to przy ruchu głową lewo prawo dopuszczalny jest prawie nie zauważalny luz? Obawiam się, że rozbije się gąbka tak jak w moim obecnym kasku.
@kabaret10: Ewentualnie zobacz sobie www.motocard.com/en/, tutaj również można czasem wyrwać kaski w fajnej cennie, niestety ostatnio na tej konkretnie stronie HJC poszły o jakieś 10-15% w górę. A już myślałem że wyrwę HJC 11 w malowaniu Marvela za 1800zł ;/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kabaret10: pisałem do nich w związku z sytuacją pękniętego wizjera, odpisali tak:

For warranty issues you will need to contact us. If the UK technician can send you out a replacement part this will be done but most of the time the helmet will need to be returned for inspection. Your return postage will be refunded under your warranty. Most helmets have a 3-5 year warranty.

Czyli trzeba będzie odesłać do