Wpis z mikrobloga

@roon0koh mirkuje tu dłużej niz ty, wiec to ja moge nazwać cię zielonka :) Widze że jesteś ztriggerowana bo wciąż nie odpowiedziałaś o jaki kontekst chodzi. Nie wiem jaka jesteś, ale po tym co piszesz mogę wyciągnąć pojedyncze wnioski. Pełno już to bylo odwaznych co pisalo jaka to zajebista nie jestem, a rzeczywistość weryfikowała brutalnie prawde :)

  • Odpowiedz
@Mateuszek7: napisalam, ze chodzi o kontekst inny niz ten, a z flexowaniem sie swoja osoba jest taka smieszna sprawa, ze ZAWSZE jak napisze o sobie cos pozytywnego, cokolwiek, to zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie chcial mnie zdolowac, sciagnac w dol, zdemotywowac albo obrazic i mnie strasznie smieszy taka zawisc bo to sie dzieje za kazdym razem, nikt mnie tu nie zna, a wszyscy probuja mnie obrazic albo udowodnic mi,
  • Odpowiedz
flexuje

xD

@roon0koh wykop serios biznes. Ktos tu chyba traktuje portal ze śmiesznymi obrazkami z byt poważnie. Cały świat przeciwko Tobie, biedactwo. Nie chce Cię demotywowac, nawet cie nie znam, po co mialbym to robić? Rozbawilo mnie jak powiedzialas ze jesteś taka zajebista. Znałem takie osoby co tak mówiły. Okazywało sie ze miały największe kompleksy. Skoro najwieksze piękności uznawane przez świat mają jakies niedoskonałości i nie mówią wszędzie, patrzcie na mnie
  • Odpowiedz