Wpis z mikrobloga

A jednak mamy Podsumowanie z 16 czerwca (). Gorące podziękowania dla autora: Mireczka @kontrowersje
Aby nie kopiować jego pracy skrót znajdziecie w komentarzach pod tym wpisem przy okazji wrzucam bezpośredni link do tego podsumowania. Zostawcie mu plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tu link do wykopywania: https://www.wykop.pl/link/5557479/skrot-propagandowych-wiadomosci-16-czerwca-2020/

A co do Goebbelsów:
1. Brązowy
2. Złoty
7,8,9 Srebrny

#tvpiscodzienny #tvpis #polityka #polska #wybory
jaxonxst - A jednak mamy Podsumowanie z 16 czerwca (。◕‿‿◕。). Gorące podziękowania dla...

źródło: comment_1592338878ZdN55l81xbNN5rEEmnXsjV.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
jeden klik mniej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
-----------------------
====== 1. Duda: Stawiam na politykę proPolska (Brązowy Goebbels) ======
* będzie 21 mld złotych na budowę dróg
* Duda zniweluje różnicę, żeby wszyscy Polacy byli happy
* Dudabus zatrzymał się
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Wiem, że to takie "niech ktoś", ale byłoby ciekawie, gdyby ktoś zrobił "Licznik Trzaskowskiego" (trzascounter?) gdzie podliczałby ile razy padło to nazwisko. Ja tylko zarzucam pomysłem, bo nie mam aż tak silnej woli, żeby oglądać całe wydania wiadomości xD
  • Odpowiedz
To mówienie o Trzaskowskim w Wiadomościach nie przynosi skutków, a z tego co mówią sondaże to efekt jest chyba odwrotny, a oni ciągle w to brną. Przecież Wiadomości oglądają i tak ludzie zdecydowani głosować na Dudę - mają być jeszcze bardziej zdecydowani?
  • Odpowiedz
o ho ho. jaki temat przewodni debaty prezydenckiej, taki niezależny i ważny w kryzysie. To będzie poniżej wszelkiej krytyki... W ogóle będzie debata innych telewizji czy mają wywalone?
  • Odpowiedz
  • 0
@q0084 jest już mała aferka z odwołaniem debaty w tvnie (wina za to zrzucona oczywiście na Trzaskowskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@salcefrytki: specjalista od wizerunku i prowadzenia kampanii wyborczych (czytałem wywiad, nazwiska nie pamiętam) twierdzi, że to zamierzona i przeliczona taktyka. Oni doskonale wiedzą, że nowych tym nie przyciągną . Jedyne czego pragną to zmobilizować moherową armię do pójścia na wybory. Chcą mieć wśród twardego elektoratu 100% frekwencji, najłatwiej ich zmobilizować siejąc propagandę.
  • Odpowiedz