Wpis z mikrobloga

Dobra, trochę wstyd się przyznać chociaż nie ma się czego wstydzić, ale założyłem z czystej ciekawości fejkowe konto na gg że niby jestem laską.

Tak, potwierdzam że jest mnóstwo adoratorów i nowi są co chwilę, a dla porównania męski profil nie cieszy się aż takim zainteresowaniem.

Niemniej nie potwierdzam przegrywowej teorii że #rozowepaski mają łatwiej od mężczyzn. Ja im współczuję, bo kilkanaście wiadomości o treści typu:

Czesc, ladna jestes


Prowadzi do zażenowania i zniechęca. Usunąłem konto i gdybym był rożową to bym też tak zrobił.

Szukanie partnera pośród takiego pola chwastów jest trudne. Większość z tych zboczeńców nie jest zbyt inteligentna patrząc na to, że w ogóle do mnie pisali XD

Wiem, różowe lubią adorację i to jest fakt, ale trzeba być damskim przegrywem do entej żeby to cieszyło XD

Typy się tak zachowują i się dziwią że laski wybierają chłopów tak wybiórczo na tinderach itp.
#takaprawda
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@Renifer60 taka laska na tinderze i tak większość chwastów się pozbywa przesuwając w lewo po negatywnej ocenie ich brzydkiej mordy. A chady mogą sobie pozwolić na niedbalstwo.
  • Odpowiedz