Wpis z mikrobloga

  • 1379
OMG, po skończonym poprawianiu błedów, po zaznaczeniu tekstu zamiast ,,kopiuj wszystko" kliknąłem ,,wklej", wkleił mi się w to miejsce szablon i to zapisałem. Godzina z życia w plecy. Podsumowania dzisiaj nie będzie ()
#tvpis #tvpiscodzienny
  • 66
  • Odpowiedz
@jaxonxst Używaj Worda z Office - na telefonie masz go nawet za darmo. Albo apki prawdziwej do notatek jak Evernote.

Jeśli działasz na plikach to OneDrive i możesz odzyskać choćbys kilka razy nadpisał.
  • Odpowiedz
@cyganka1406: To wiem, ale ja ogólnie pisze 4fun w czasie wolnym (dzisiaj też), a nie ma sensu żeby 2 osoby jednocześnie pisały to samo. Następnym razem nie pozwolę sobie na taki błąd.
  • Odpowiedz
@jaxonxst: nie przejmuj sie, bo dzis Dziennik tez jechal z szablonu. Jak wczoraj, przedwczoraj. Nowy kontęt robią raz w tygodniu, potem miksuja tylko. Elektorat nie zauwazy
  • Odpowiedz
skrót Wiadomości z 16 czerwca (bez Goebbelsów, bo to autorska nagroda @jaxonxst, ale zdecydowanie kilka by było, w tym conajmniej jeden złoty za #9)
-----------------------
====== 1. Duda: Stawiam na politykę proPolska ======
* będzie 21 mld złotych na budowę dróg
* Duda zniweluje różnicę, żeby wszyscy Polacy byli happy
* Dudabus zatrzymał się w Rykach bo Schetyna powiedział, że tam się wygrywa wybory (a nie w Wilanowie)
* PAD przypomniał,
  • Odpowiedz