Wpis z mikrobloga

Mirki, pierwszy raz w zyciu kupilem sobie konsole - xbox one s (zwykla 1 TB z napedem na plyty).
I mam pytanko - jak najbardziej oplaca sie kupowac gierki ? tzn fizycznie na plycie, czy lepiej ze sklepu online - jezeli tak to skad.. ?
Czy moze jest jaki inny oplacalny patent ?
Na poczatek plauje forze, gta v i cuphead :D

#xbox #xboxone #konsole
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@calete: na dobry początek wejdź na pepper PL I poszukaj najnowszej promocji na Game Pass Ultimate. Kup rok do przodu za stówę, lub nawet dłużej. Mając dostęp do Game Passa przestaniesz myśleć o kupnie gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@calete: gta już nie ma, zmienili na rdr2, gta v kupiłbym sobie pudełkowe, już za 50 zł można wyrwać :) forza horizon 4 jest w game pass a forza motorsport 7 też można tanio dorwać, kupiłem nową za 80 zł
  • Odpowiedz
@calete: te lepsze gierki typu gta, rdr, wiedźmin, forza, mam w pudełkowych wersjach. przyszła konsola będzie miała kompatybilność wsteczną więc będą działać. to co jest w fajnej cenie na promocji to kupuję w edycji cyfrowej, no i mam game pass ultimate, który działa również na PC.
  • Odpowiedz
@calete: Używane płyty na allegro. Chyba, że to gra sieciowa, w którą zamierzasz długo grać. Dużo gier jest w dobrych promocjach co jakiś czas w xbox live. Część kupuję, bo jak gra z 20 zł kosztuje to szkoda nawet za przesyłkę płacić. Z drugiej strony jest game pass, który warto mieć
  • Odpowiedz