Wpis z mikrobloga

No dobra przyznam toudi mnie zaskoczył. postawił się swojemu panu i władcy, a myślałem że już zaraz wróci łapać w usta kiełbasę mazurską... pytanie tylko... na jak długo się postawił? czy toudi 207 za kilka dni wróci lizać pento warmianina czy jednak szykuje nam się kolejny konflikt na linii warmia-mexyk? wolałbym nową wojenkę i kolejne zwroty akcji niczym z telenoweli brazylijskich xD tylko pytanie... jarku, mexykanie... co ty zrobisz bez swojego pana? jak chcesz poprawdzić ten kanał żeby z tego wyżyć? do pracy nie pójdziesz, chociaż pewnie trochę tam sobie odłożyłeś na jakiś czas ci wystarczy, ale co potem? wrócisz do warmianina znowu rąbać drzewko żeby wkupić się w jego łaski albo powrót do menelstwa będzie twoim przeznaczeniem xD
#kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 6
czy toudi 207 za kilka dni wróci lizać pento warmianina


@SnajperzBombasu: To nie musi być kilka dni. To może być kilka godzin, kilka tygodni, ale wróci. Wróci na 100%. Skrypty Universum Szkolnej tak dyktują. Autonomia nie jest możliwa.
@SnajperzBombasu: mnie tam nie zaskoczył i nie widzę żeby ktoś się tu postawił dla kogoś. Typowe dla Pedra. Im więcej widzów/redaktorów, tym mniej menela na Szkolnej. On dobrze wie że lepiej przeczekać w ukryciu niż narażać się na konfrontacje z kimś kto może mu wygarnąć prawdę prosto w oczy. I w dodatku przy Kononie... On dobrze wie że po wakacjach będzie mniej widzów i co za tym idzie mniej paczek. Wtedy