Wpis z mikrobloga

Mentzen w wywiadzie dla Polsatu powiedział:

Mają swoją flagę, swoje postulaty polityczne, swoje wartości, to jest pełnokrwista, bardzo agresywna i bardzo szkodliwa ideologia


Pytanko. Czy Romowie, Ślązacy lub Kaszubi, którzy posiadają swoje flagi, postulaty polityczne oraz wartości, to też ideologie?

#neuropa #4konserwy #lgbt #bekazprawakow #konfederacja #polityka
źródło: comment_1592304017ZIuiOLQ6eNyHJcVSlkJA67.jpg
  • 54
@prawa_reka_sorosa: Ja napiszę to tak - nie widzę nic złego w nazywaniu ruchu ideologią, a wręcz przeciwnie - uporządkowanie pewnych poglądów.

Tak samo LGBT, no chyba że chcesz mi powiedzieć że wszystkie lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści mają jeden wspólny cel polityczny oraz wyznają te same wartości


Dążąc do szczegółów pewnie tak, ale te nadrzędne wartości pozostają takie same - wolność seksualna i tolerancja dla tych wolności
Ja napiszę to tak - nie widzę nic złego w nazywaniu ruchu ideologią, a wręcz przeciwnie - uporządkowanie pewnych poglądów.


@fenis: Czy w takim razie każdy ruch ludzi jest ideologią? Na przykład 'związek strzelecki', który ma uporządkowane poglądy na pewne sprawy to ideologia?
@prawa_reka_sorosa: LGBT to pogląd podług którego osoby z "niestandardowymi/nienormatywnymi preferencjami seksualnymi" są tacy sami jak inni, normalni ludzie - otóż nie są i nie będą z uwagi na swoją "nienormatywność". Społeczność LGBT w kontekście ruchu społecznego jest ideologią. Ideologia LGBT jest artykulacją celów aktywności oraz metod ich osiągania tudzież motywacja ich zasadności względami wyższymi niż jednostkowy interes. Ideologia LGBT jest przeciwna tradycyjnemu modelowi społeczeństwa (zwłaszcza rodziny), walczy z wartościami konserwatywnymi.
LGBT to pogląd podług którego osoby z "niestandardowymi/nienormatywnymi preferencjami seksualnymi" są tacy sami jak inni, normalni ludzie


@Ray_Zero: Lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści to pogląd? Zawsze mi się wydawało że jestem człowiekiem, a tu się okazuje że jestem jakimś poglądem.

Społeczność LGBT w kontekście ruchu społecznego jest ideologią.


Nie jest.

Ideologia LGBT jest przeciwna tradycyjnemu modelowi społeczeństwa (zwłaszcza rodziny)


iks de
bo to jest pogląd


@Ray_Zero: No nie jest i możesz to sobie powtarzać do woli, ale niczego to nie zmieni ¯\_(ツ)_/¯

ale ty nie przyjmujesz żadnych argumentów


Ale ty nie podałeś żadnych argumentów, tylko jakieś brednie.

Dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu.


Wzajemnie.
@prawa_reka_sorosa: osoby ze środowisk LGBT stoją na stanowisku, że są tacy sami jak inni ludzie - taki mają pogląd. Otóż nie są tacy sami jak inni, normalni ludzie bo normalni ludzie tworzą normalne związki (prawdziwa kobieta i mężczyzna) są zdolne do zakładania normalnych rodzin - czego tu nie rozumiesz, tęczowy naziolku?
@prawa_reka_sorosa: Nie jest i nie będzie bo normalny związek składa się z mężczyzny i kobiety (normalnych, a nie wynaturzeń w stylu LGBT+). Możesz zakłamywać rzeczywistość, wydzierać swój tęczowy ryjek że faszyzm, homofobia i inne lewackie turbo-brednie - to nie zmieni faktów, a te stanowią jasno - twój "związek" nie jest normalny. Pogódź się z tym, nie rób popeliny.