Wpis z mikrobloga

Witam, w Danii wypatrzyłem taki oto kombajn. Po wstępnej rozmowie wynegocjowałem 106 000 koron czyli 63 k zł. O co mogę jeszcze zapytać, lub o jakie zdjęcia poprosić by dało mi lepszy obraz tej maszyny. A jak pojadę na oglądanie to an co zwrócić uwagę.
Szukam czegoś za bizona na 50 ha, patrze też na classy 76-86 i MF 32-34 i NH TX 34 (maks 80 k zł)
Masakra szukanie te kombajny sa tak inne od Bizona że to głowa mała, a najlepsze to że gdy je oglądam to myśle czy łatwo gdzieś tam wejśc i cos wymienić
u mnie w okolicy tylko z częściami do claasa nie ma problemu bo nawet do bizona czasami dostac nie można

i jaki koszt transportu, 8-10 k zł ?

https://www.guloggratis.dk/maskiner/landbrugsmaskiner/mejetaersker/annonce/47947850-dronningborgd7500powerflow
#rolnictwo
lukaschels - Witam, w Danii wypatrzyłem taki oto kombajn. Po wstępnej rozmowie wynego...

źródło: comment_1592302618V2x3NVEP639slxyyEDOIkf.jpg

Pobierz
  • 20
@lukaschels wygląda bardzo zdrowo.
Transport z Danii nie jest jakoś bardzo drogi.
U mnie w okolicy (kuj-pom) dwóch się tym zajmuje ( sprowadzają stamtąd maszyny na swój plac i szukają klientów w Polsce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Toomoo: taśma jak się popsuje to nowa kosztuje 1000 zł więc do przełknięcia a nie potrzebuje stołu i w zbożu lepiej to działa.
Tryjer to dobra sprawa bo czasami muszę najmować do drobnonasiennych