Wpis z mikrobloga

Planuje zakup pierwszej sziszy i mam kilka pytań.

1. Myślałem żeby na samą sziszę przeznaczyć do 200zl ale trochę już poczytałem i w tej cenie ciężko coś dobrej jakości. Widziałem tutaj już polecana Alladin MPV 480. Naprawdę warto dołożyć prawie drugie do zakładanego budżetu?

2. Melasa. Nigdy nie paliłem fajek więc sam tytoń/nikotyna mnie nie kreci. Ale zdania do żelów są podzielone. Na pewno spróbuję i tytoniu i żelów. Ale na pewno bym nie chciał jakichś mocnych tytoniów z dużą zawartością nikotyny. W jakie marki celować, żeby mi podpasował tytoń. Oraz w co celować przy żelach. Czy te tanie z allegro będą dobre czy lepiej dołożyć do czegoś droższego?

#szisza #shisha #fajkawodna #hookah
  • 5
@matek1212: Co do fajki to serio polecam dołożyć. Zupełnie inny komfort palenia. Tanie fajki mają tendencję do rdzewienia + częsze skladanie/rozkładanie powoduje wyrabianie się gwintów co może doprowadzać do nieszczelnosci fajki. Ja przeskoczyłem z Al-Mani Orient Style 22 na Dschinni Botan I w życiu bym nie wrócił do tej tańszej.

Alladin to dobry wybór :)

Co do tytoniu to szukaj tytoni jasnych (mniejsza zawartość nikotyny). Z takich ogólnodostępnych marek polecam tytoń
@matek1212: Tak jak wyżej, jeśli zamierzasz regularnie palić to warto dołożyć. Dużo większy komfort.

MVP 460 To sprawdzony model, w pełni rozkręcany. Jakbyś chciał to mogę ogarnąć trochę taniej niż w necie, odezwij się na pw.