Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
Duda i Trzaskowski nie chcą wziąć udziału w debatach TVNu i Polsatu. To tylko potwierdza ich fałsz i brak szacunku dla wyborców.

Debata to esencja demokracji, a ci panowie pokazują, że nie stoi za nimi żadna treść, dwaj bezideowi funkcjonariusze partyjni. Dzięki, teraz już nie mam wątpliwości na kogo zagłosować.

#duda #trzaskowski #bekazpisu #tvn #wybory #4konserwy #holownia #debata #neuropa #polityka
tomosano - Duda i Trzaskowski nie chcą wziąć udziału w debatach TVNu i Polsatu. To ty...
  • 31
  • Odpowiedz
  • 9
@tomosano Tak myślałem. Typowe myślenie przedawkowanego politycznie mirka. "Jak nie lubisz tego co ja, to pewnie kochasz to czego ja nie lubię." Innej opcji nie ma.
  • Odpowiedz
@tomosano: trzaskowski nie idzie do polsatu i tvn bo wie że jak nie będzie tam dudy to go reszta debatujących zacznie najeżdżać bo trzaskowski dla reszty kandydatów jest wrogiem nr 2 zaraz po dudzie
  • Odpowiedz
  • 2
@tomosano No i uznałeś, że kocham PiS albo PO bo powiedziałem prawdę, że Hołownia jak zwykle agituje i nic więcej? Jesteś podatny na jego szczucie a ja nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kryki: Oczywiście, że może zyskać, ale on bardziej boi się, że straci, bo na tle innych kandydatów może okazać się słabszy niż pokazują to media. Każdy kto odmawia debaty ukrywa nieczyste intencje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kidi1: Czekam aż napiszesz coś w temacie debaty, jak na razie to Ty wyglądasz na mirka, który przedawkował politykę na tagu. Zero argumentów i prymitywne przytyki odnośnie wyglądu.
  • Odpowiedz
@tomosano: Debata jest sednem demokracji i państwa obywatelskiego. Klasycznie - partia mająca w nazwie "Obywatelska" - nie ma z tym nic wspólnego. Podobnie jak "Prawo i Sprawiedliwość" nie ma nic wspólnego z jednym ani z drugim.
  • Odpowiedz