Wpis z mikrobloga

czy to produkcja czy stanie za barem, żadna praca nie hańb


@jebluschytrus: takiej pracy jest na pęczki, no wiesz. Jeśli ktoś jest po studiach i ma coś doświadczenia w zawodzie to nie pójdzie nagle za bar czy na produkcję, no sorry.
@amba_fatima: u mnie będzie wnet 3 miesiące i też mi #!$%@? powoli
@jebluschytrus: XDD zależy od regionu to raz, dwa - zależy jaka branża, ale uwierz mi. Nie jest tak kolorowo jakby mogło się wydawać. Brakuje ludzi to jest praca. Dlaczego takie IT jest przepełnione? Bo każdy się trzyma stanowiska, ludzie mają pracę to siedzą. Ja akurat siedzę w logistyce i powiesz, że pracy na pęczki - no tak. (prawie) każda firma ma dział logistyki/planing, ale skoro funkcjonuje to pracują tam ludzie =
@carnaval: wpadłeś jak śliwka w kompot bo akurat też pracuje w logistyce. nikt mi nie wmówi, że akurat w tej branży brakuje pracy. może ci jedynie brakować doświadczenia lub certyfikatów lecz samej pracy jest od #!$%@?

ale tak, region też ma dużo do znaczenia
@jebluschytrus: od #!$%@?? Gdzie? Spedycja i ładunki z transa? U mnie w mieście jeśli chodzi o spedycję to własna flotę mają chyba tylko 2 firmy. Zresztą pracujesz to wiesz, że jak team jest zbudowany to opiera się na nim cały dział i nagle pracy z miejsca nie dostaniesz.

Na Śląsku, na pomorzu, "centrum" - praca jest, takie regiony, że logistyka jest rozwinięta, a gdzieś indziej? Masz 4 osoby na krzyż w
@jebluschytrus: najlepsze jest to, że teraz to ciężko mi znależć nawet jakieś gównoogłoszenie typowo spedycyjne (karaluch z transa XD), rynek logistyki śledzę gdzieś od 3-4 lat (jeszcze jak studiowałem) i tak źle jak teraz nie było nigdy (nie wiem jak inne regiony, ale mówię tutaj o swoim)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jebluschytrus: z ciekawości, w jakim sektorze siedzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja myślę czy się nie przebranżowic, nie iść gdziekolwiek. Coś tam doświadczenia mam, nawet i referencje dostałem fajne z roboty, ale co z tego jak roboty brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jebluschytrus: no to dobra opcja, ja siedziałem w logi lotniczej i też zaopatrzenie (czasem im transporty ogarniałem). Nawet zrobiłem porządki w bazie bo był taki #!$%@? w systemie (magazyn), że szok. Z dostawcami byłem już na Ty XD a tu taki #!$%@?, korona i dziękujemy.

W sumie to do spedytorki bym nie wrócił za chiny. Nie mój target (chociaż ja prowadziłem własną flotę), zaopatrzenie ew mogę iść na zakupy/sprzedaż