Wpis z mikrobloga

OMG, właśnie się zaczyna dramat. Aktywiści LGBT z Warszawy pojechali za Dudą do Lublina z tęczowymi flagami.

Od razu mówię - jeśli oni będą teraz tak jeździli za Dudą z tęczowymi flagami i wywołają wojnę ideologiczną (a raczej dołączą się do wojny ideologicznej sprowokowanej przez PiS) - to Trzaskowski to po prostu przerżnie w 2. turze. I to można z góry powiedzieć, żeby nie było niespodzianek.

PS. Ciekawe, kto sfinansował ten ich przyjazd z Warszawy do Lublina. Śmierdzi mi tutaj Biedroń/Razem, bo to są takie szkodniki, które byłyby w stanie to zrobić.
#polityka #4konserwy #neuropa
r.....6 - OMG, właśnie się zaczyna dramat. Aktywiści LGBT z Warszawy pojechali za Dud...

źródło: comment_1592221244ZEo8k5UKVmar5cQTHIGS2R.jpg

Pobierz
  • 23
@rorf46: Mamy w PL obecnie zakaz przemieszczania się Obywateli między miastami? Błagam. Zbudowałeś przekaz, który już na starcie jest fejkiem. Wycofaj się i tyle.
@rorf46: Ale ja go znam osobiście! To jest koleś z Lu, jeden z organizatorów Marszu Równości w Lu. Nie rozumiem..nie może mieszkać teraz na stałe w stolicy? To czyni z niego jakiegoś spadochroniarza? Naprawdę, tak tkacie ten hejt, iż wszystko idzie w inną stronę niż sobie zamierzacie. Np. zapoznaj się z dzisiejszym KULu oświadczeniem.
@rorf46: ci ludzie protestują o swoje prawa. Jak to jest aż takim "atakiem", że spowoduje przegraną z kandydatem, który przyłożył się do wprowadzenia autorytaryzmu to ten kraj i tak już jest stracony
@jadi: serio myślisz, że to oburzenie słowami pisiorów wzięto się z działalności aktywistów? Nie. Wzięło się to tylko z powodu skandalicznych słów. Wcześniej te wszystkie marsze równości dawały odwrotny efekt od zamierzonego.
@muwieszeptem: problem jest w tym, że Ty i te osoby nie rozumiecie prostego łańcucha przyczynowo-skutkowego:

- oni swoim aktywizmem pomagają Dudzie
- pomagają mu wywalczyć reelekcję
- brak profitu, bo gówno z tego walczenia o prawa będą mieli, bo PiS nic im nie da
@jadi: tak naprawdę to w wyniku ostatniej nagonki pisiorów, osoby LGBT zyskały 10x więcej w 3 dni niż wcześniej w ciągu 10 lat. I zamiast teraz siedzieć cicho i patrzeć, jak narasta narracja „PiS gnębi homoseksualistów, biedne ofiary”, to oni chyba zamierzają iść z nimi na „wojnę”, a wtedy nastroje się odwrócą, jestem pewien.

Nawet Bosak ich bronił, przypominam. Jeśli będą robić szopki, to stracą