Wpis z mikrobloga

@Optimus_Seba: Kopanie nie zbyt się opłaca już chyba że ktoś ma prąd za darmo i potężne fundusze na karty itd jeśli chcesz kopać na GPU. Lepiej te pieniądze które miałyby pójść na karty wrzucić w trading i sobie tradować na luzie
@Optimus_Seba: Jedna i druga opcja moim zdaniem to głupota. Przy tradingu jesteś w stanie zarobić od 5 do 10% kapitału dziennie czasem i więcej jak się przyfarci. Przynajmniej u mnie to tak wygląda. Zamiast inwestować 30k powiedzmy w fotowoltaike + kolejne tysiące w koparkę poświęć sobie 5 tys na trading i sam zobaczysz że to się bardziej opłaca niż rzeźbienie w gównie czyt kopanie na lewo albo na fotowoltaice. Takie jest
@CampbellPrice: Zależy co kto rozumie przez „poważny kapitał” bo dla jednego to będzie kwota rzędu 300$ a dla drugiego 5k $. Ogólnie tak żeby zarabiać to siedzę w tradingu trochę ponad rok, w krypto od 2 lat bo trochę czasu i pieniędzy kosztowało mnie to aby nauczyć się tradowania i ogarnąć jak działa rynek krypto ( ͡º ͜ʖ͡º) i tyle w temacie by nie robić op
@Destruktor_20: No proszę. Zamiast cały czas tradować za powiedzmy początkowe 1000zł mogłeś tradować powiększoną codziennie kwotą o te 5%, byłbyś teraz miliarderem. Po roku, po kilku latach aż trudno sobie to wyobrazić, a przecież zakładamy dolne widełki zysku czyli 5%, a nie 10%
@CampbellPrice: Owszem, gdyby zarobionych pieniędzy nie odkładać tylko „wrzucać” w kapitał to owszem. Ale mi chodzi od początku o klasyczny trading zarabiasz powiedzmy 50zl - wypłacasz i tak codziennie grając ciagle za 1k. O to mi chodzi