Wpis z mikrobloga

Ludzieee, od od 3-4 miesięcy piszę w wolnym czasie aplikacje na ios i androida, którą sobie samemu wymyśliłem i spróbuję ją zrobić od deski do deski (#flutter + backend w #rubyonrails). Początkowo było sporo motywacji ale z czasem robiłem sobie przerwy na #leagueoflegends przez co się trochę rozleniwiłem i potrzebuje teraz nieco motywacji, fajnie by było gdyby to kogoś zainteresowało to bym miał powód aby utworzy jakiegoś taga i dawać dzienne feedbacki co udało mi się zrobić danego dnia chociażby w dwóch zdaniach. Główne założenia aplikacji są zrobione ale wymagają oczywiście szlifowania i dodawania nowych featureów i zadbanie o lepsze elementy graficzne o co pewnie poproszę w niedalekiej przyszłości kolegę o pomoc. To co mi zabrało ostatnio najwięcej czasu było wprowadzenie trybu offline i synchronizacja z API które już mam wystawione. Teraz aktualnie się zajmuję #!$%@? takimi jak zmiana hasła. Nie chce zdradzać szczegółów czym będzie ta aplikacja bo to temat trochę nietypowy i może zostać słabo przyjęty przez niektórych ale wierzę w to, że znajdzie się trochę osób które by z tej aplikacji chciało korzystać, gdy mi się uda ją skończyć to wykop się o niej pierwszy dowie i na pewno zrobię jakieś leganckie #rozdajo :)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Barstuk: mogę Cię motywować w stylu januszowskim:
DO ROBOTY #!$%@? MAĆ, KPI SIE NIE ZGADZAJĄ, WYKRESY DEADLINÓW LECĄ NA PYSK, #!$%@? MAĆ :D a tak na serio to znam ból rozleniwienia, bo czasem nic nie robię bo nie mam weny a czasem #!$%@? do 3 tak jak teraz xD wołaj :D
  • Odpowiedz
@Barstuk: Osobiście uważam, że motywowanie się tym, że "ludzie oczekują" newsów o twoim projekcie to najszybszy sposób do jeszcze większego zniechęcenia się do dalszego kodzenia - przechodziłem przez to jakiś czas temu.
Jeśli kręci Cię pisanie o twoich projektach - go for it, chętnie poczytam jakie inni mają problemy, jak je rozwiązują itd. to bardzo rozwija i otwiera pole do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale
  • Odpowiedz