Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie, że idziesz ze swoją 30 letnią żoną do zoo i po wycieczce, w łóżku przy zgaszonym świetle wykonując swoje co dwutygodniowe pół ruchy, ona z zamkniętymi oczami wyobraża sobie, że zamiast Ciebie pakuje ją Shabani czyli "Najbardziej seksowny goryl na świecie"

Kobiety w japonii masowo zbierają się przy ogrodzeniu żeby podziwiać i fantazjować o ogromnym potworze. Nie bez powodu tak się dzieje, Shabani prezentuje na swojej twarzy skrajne cechy dymorfizmu płciowego takie jak większa twarzoczaszka w stosunku do mózgoczaszki, potężny łuk brwiowy, głęboko osadzone oczy i wysoki fwhr. Oczywiście dochodzą do tego ogromne rozmiary.

https://www.youtube.com/watch?v=6Adn51CEplo
od 0:06 do 0:16 Kobieta mówi: "On jest przystojny, szczególnie jego oczy, kiedy spojrzy na mnie, czuje, że serce bije mi szybciej"

Jeśli ktoś mówi że kobiety to istoty emocjonalne, to to są dokładnie te emocje o które im chodzi a w tym przypadku mogą je wywołać: prawidłowo rozwinięte wprzód oczodoły i potężny łuk brwiowy.

Wymienione cechy, w przypadku samców na tej planecie świadczą o wysokim poziomie testosteronu. Każdego roku na całym świecie średni poziom testosteronu u mężczyzn gatunku homo sapiens spada o 1% więc nie bez powodu coraz mniej jest fizycznie atrakcyjnych.
https://bigthink.com/sex-relationships/men-have-less-testosterone-today?rebelltitem=1#rebelltitem1

Tak naprawdę nie posiadająć odpowiednio wysokiej maskulinizacji na twarzy i ogólnie dużych rozmiarów, jako samiec nigdy nie wzbudziłeś w swoim życiu w żadnej kobiecie czysto seksualnego pożądania.

Post jest zapowiedzą kolejnego filmu nad którym pracuje w związku z tym że poprzedni o FWHR przyjął się lepiej niż się spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#blackpill #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #seks #biologia
l.....r - Wyobraź sobie, że idziesz ze swoją 30 letnią żoną do zoo i po wycieczce, w ...

źródło: comment_1592147101n7kfz8uZWaX2Q0XtZVBCVn.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@looksdontmatter to w końcu to hipergamiczne bestię czy wystarczy im byle małpa?

Btw: jakie to uczucie być gorszym nawet od goryla?

Btw2: fajny ten wstęp, taki leczący kompleksy i wmawiający "e tam, to że mnie żadna nie chce to nic, nic nie tracę, pewnie seks co dwa tygodnie i to przy zgaszonym świetle" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
W komentarzach jak zwykle festiwal mechanizmów obronnych, trudno się dziwić kiedy mało kto ma dobre geny i bez bólu może przeczytać brutalną prawdę zawartą w przedostatnim zdaniu
  • Odpowiedz