Wpis z mikrobloga

to dziwnie zabrzmi ale moze ktos sie utozsami z dziwnym zjawiskiem psychologicznym czy ezoterycznym czy #!$%@? wi co xD macie moze czasem tak, ze np. ktos sie dawno u was nie pojawial i ciekawi was o co chodzi i nie mija dzien albo dwa i ten ktos sie pojawia? Ktos od was kupowal a potem przestal i myslicie czy cos sie stalo, zla obsluga albo przeniosl sie do konkurencji i dzien pozniej dzwoni ze jest robota? #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) cos lezy bardzo dlugo nie sprzedaje sie/ nie przydaje i patrzycie na takiego smiecia a pozniej przychodzi ktos i to bierze bez zajakniecia? ewentualnie cos sie nie sprzedaje nie sprzedaje, ktos to kupi i w ten sam dzien 10 osob tez to chce? albo cos nie przyszlo a by 10 razy sie sprzedalo? oprocz takich rzeczy z praca to nagle ktos sie do was odzywa po jakiejs przerwie jak o nim mysleliscie? to jakies Prawo Murphy'ego, los chce ze mna grac w pokera, Bóg, dziwne zbiegi okolicznosci, cudowne wlasciwosci fusow z kawy czy wlasny mozg to tak projektuje?
#kiciochpyta #pytanie #niewiemjaktootagowac #ankieta #glupiewykopowezabawy #psychologia troche #biznes bo dotyczy to glownie sprzedazy

Doswiadczasz czegos takiego?

  • Tak 48.4% (15)
  • Nie 25.8% (8)
  • Raz na jakis czas 25.8% (8)

Oddanych głosów: 31

  • 3
@LadniePieknie: troche tak troche właśnie niewiadomo jak xd zdarza mi się czasami, że z kimś nie widziałem się bardzo długo, pomyśle o tym i ni stąd ni zowąd ta osoba pisze. Sam szukam odpowiedzi na ta magie, postrzeganie ch*j wie co tak na prawdę ale daje +1 spotyka mnie
Ja za młodziaka jak robiłem na placku to też to zauważałem. Widać że np. Dziś ludzie mają fazę na kurczaka, i dorzucają jako dodatkowy składnik do pizzy, i to nie to że 2-3 takie przypadki tylko raczej 10+. Albo generalnie jest tak że często ludzie masowo zamawiają jedną pizzę, ale tak masowo że serio można je hurtem klepać