Wpis z mikrobloga

#amazfitbip #amazfit #iphone

Wiecie dlaczego tak lubię bipa?

1. Nie muszę nakładać żadnego szkła, chuchać i dmuchać. Zwyczajnie noszę, uderzam go po ścianie prawie codziennie a on ma tylko kilka mikrorysek
2. AOD - w niektórych zegarkach żeby zobaczyć powiadomienie muszę przekręcić nadgarstek. Tutaj tego nie ma. Widzę w każdej dogodnej dla mnie pozycji.
3. Informuje mnie o telefonie, smsie, WhatsApp i inne. To co najważniejsze jak nie jestem przy telefonie.
4. Koszt 180zl to naprawdę mała jak na baterie która spokojnie trzyma dwa tygodnie i więcej.
5. Do fitnessu nie używam więc te funkcje są dla mnie zbędne :)

Przydały by się rozmowy ale za 180zl.. No proszę :)
Insiders - #amazfitbip #amazfit #iphone

Wiecie dlaczego tak lubię bipa? 

1. Nie...

źródło: comment_1592116952kr3P7SxyuK2BQ85BU3Mqqk.jpg

Pobierz
  • 10
@Insiders: chciałem kupić kiedyś ale ekran mnie odstraszył. No i szukałem coś bardziej do sportu i korzystania na zewnątrz czyli ekran musi być amoledowy. Wybór padł na Mi Band 5
@Insiders: dlaczego amoledowy? Na transreflektywnym dużo lepiej widać w słońcu, tylko tyle ze miband dużo płynniej działa zd względu na ekran.
Ja nie mogłem zdzierżyć wyglądu Bipa, bo IMO wyglada mega tandetnie :|
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Insiders miałem bipa, jego ekran wygląda jak tania zabawka dla dzieci, w dodatku nie ma sterowania muzyka mi band 4 go bije na głowę

@Herato: Przecież miband nie może go bić na głowę jak nie ma chociażby GPSa więc te wszystkie aktywności o dupę rozwalić można a no i ekran nie świeci cały czas więc słabo