Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu robię pewien projekt - miało to być tylko dla mnie, ale postanowiłem się podzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tworzę ultymatywną playlistę do słuchania w samochodzie podczas #nightdrive 698 utworów - ponad 45 godzin muzyki

Całość na Spotify jako gotowa playlista - wysyłam plusującym, lub zainteresowanym na PW bezpośredni link

Każdy utwór indywidualnie dobrany i wpadający w ucho - od Kavinskiego, synthwave, klasyki rocka, muzyki z gier (NFS ( ͡° ͜ʖ ͡°)) czy filmów, trochę elektroniki, dubstepu, trochę popu, dużo zarówno nowych piosenek zupełnie nieznanych zespołów jak i klasyków z lat 80'tych - kompletny misz masz stylów i gatunków idealny do jazdy samochodem bez celu. Gusta są różne, więc na razie wolę udostępnić do odsłuchu tylko wybranym ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Uprzedzając: mało tam typowej samochodowej łupanki

#samochody #motoryzacja #muzyka #chwalesie
Atreyu - Od pewnego czasu robię pewien projekt - miało to być tylko dla mnie, ale pos...

źródło: comment_1592090052E0LIMP6zgbJPnDIns7241D.jpg

Pobierz
  • 1035
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro i tak zupełnie nikt tego nie czyta to chciałem ogłosić że dosłownie nienawidzę zupy pomidorowej. Nienawidzę tej zupy do tego stopnia że jak widzę ją na talerzu (co nie zdarza się na szczęście często) to mam jej ochotę zrobić pomidorowy holocaust, a później udawać że nie ma dowodów na to - bym o nim wiedział. Zupa pomidorowa powinna być zakazana i wymazana z kart historii.

Dziękuję za uwagę
  • Odpowiedz