Wpis z mikrobloga

Wielu ludzi marudzi na ludzi sukcesu. Każdy chce być obrzydliwie bogaty, niesamowicie przystojny i żyć godnym życiem.♂️♂️♂️♂️♂️ Niestety nikt nie stosuje się do KILKU PROSTYCH ZASAD✅✅✅✅, które na zawsze mogą odmienić całe ich zycia OBUDŹ SIĘ CZŁOWIEKU! WSTAWAJ WCZEŚNIEJ DŹWIGAJ WIĘCEJ. ‼️‼️‼️❌❌❌Ja swoj dzien zaczynam o 4:47 rano od Light frappucino hummus taste☕☕☕ potem robie 90 pompek na minutę następnie przygotowujac sobie sojowe sniadanie w ksztalcie DRAPACZA CHMUR.️️️️️ Dobrze przeczytałeś DRAPACZA CHMUR bo wizualizacje sukcesu trzeba zacząć od samego początku. Kolejnym krokiem jest oczywiście 30km przebiezka wzdłuż MIASTA TĘTNIĄCEGO ŻYCIEM️️. W tym samym czasie jestem na KONFERENCJI MIEDZYNARDOWEJ️ W GARNITURZE omawiam wszystkie KEJSY zrobione przez moj MŁODY PERSPEKTYWISTYCZNY ZESPÓŁ FREE THINKERSÓW (WOLNO-MYŚLĄCYCH).♂️♀️luczem do sukcesu jest BURZA MÓZGOW I THINK THANKI. Pamietaj takze zeby nie ubierać nic zroznicowanego bo dokonując każdego wyboru tracisz kreatywność z kazdego dnia (spojrz na Bila Gatesa i Steba Jobsa...)✋✋✋
W momencie kiedy ci to pisze moj komputer wykopał tyle bitcoinow ze dzięki BLOCKCHAINOM wlasnie zarobiłem życiowke przeciętnego POLAKA. Kazdy liczony krok biegu jest liczony przez zrobiona przeze mnie samego APLIKACJE która zrobilem na ASAPIE️♀️️♀️️♀️♀️♀️♀️ w jednym z moich THINK THANKÓW.
Robię około 300 KEJSÓW NA MINUTĘ i nie mam czasu na wyjście z psem więc sra na dywanie,ale to nic nie szkodzi bo w końcu nauczę go jak być przedsiębiorczym. Moje WYKRESY KORELACYJNE〽️〽️ jasno pokazują ze za około 37 dni zacznie on na tym gównie ZARABIAĆ PASYWNIE. Wynajmie inne psy placąc im pedigree denta sticksami żeby za niego sprzątały i wystawiały je na psiej aukcji za TRZYDZIESTOOŚMIOKROTNOSC WARTOSCI JEDNEGO DENTA STICKSA.
T R Z Y D Z I E S T O S I E D M I O K R O T N O Ś Ć.
Studiuję takze na 8 kierubkach w kazdym z nich jestem aktywnym członkiem zarządu. Na profilowym mam dostojny GARNITUR ktory w przyszłości zaoowocują dobrą renomą na arenie BIZNESOWEJ. Gdy ludzie pytaja mnie o zainteresowania to wyciągam CV bo wartościowego człowieka rozpoznasz po Ilości KEJSÓW przez niego rozwiązanych i umiejętności NETWORKERA.
ZAŁOZ WLASNY BIZNES KUPUJ DROŻEJ SPRZEDAWAJ TANIEJ EKONOMIA STOI OTWOREM WYSTARCZY SOBIE JA ZWIZUALIZOWAĆ. NAWET WITOLD PILECKI W CZASACH HOLOKAUSTU POTRAFIŁ ZOSTAC NETWORKEREM!!
A jaka jest twoja wymówka hmmm?
PAMIETAJ JESKI MASZ ZROBIĆ COS JUTRO ZROB CO DZIŚ BO DEADLINY NIE ŚPIĄ!!!!
#pasta #rozwojosobisty