Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim w moim pierwszym wpisie na Wykopcu! Nie wiem czy taka tematyka ma na wykopie rację bytu, ale spróbuję ¯_(ツ)_/¯

Od dwóch lat ćwiczę świadome sny (LD) i szukam osób, z którymi mogłabym wymienić się doświadczeniami i metodami.A właściwie bardziej poznać wasze doświadczenia ( ͡ ͜ʖ ͡)

Założyłam na FB grupę związaną z LD, jak coś to wbijajcie zobaczymy co z tego z czasem wyjdzie:

https://www.facebook.com/groups/3252303338134250/

Dajcie znać tu czy na fejsie czy znacie jakieś dobre książki o LD ale nie tyle o technikach co po prostu opowieści z tym związane.

#ld #oobe #luciddream #luciddreaming #swiadomesny
  • 15
@szar_lotka: potrafisz śnić świadomie? Ja próbuje oobe, zamierzam kupić książkę: „OOBE. Drugie życie poza ciałem. Jak opuszczać ciało - praktyczny przewodnik” Roberta Noble. Śledzę tez kanał Darka Sugiera, jak co pisz na priv
Hej:) kiedyś ćwiczyłam to dość intensywnie. Prowadziłam dziennik snów i miałam niezłe efekty. Robiłam kilkakrotnie w ciągu dnia ten test rzeczywistości z zatykaniem nosa i próbowałam oddychać. Mój ulubiony test, niezawodny ;) w snach najczęściej sobie latałam i czasem wybijało mnie gdzieś poza stratosferę chyba xD A jak sen mi się rozmywał i czułam że za chwilę się obudzę pocierałam rękami o siebie i nawet pomagało ale nie na długo. Ogólnie fajna
@szar_lotka Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale paraliże są naprawdę nieprzyjemne zwłaszcza jeśli masz halucynacje. Ja miałam wszystkie: wzrokowe, słuchowe i dotykowe. Najgorszy paraliż to chyba pająki które chodziły po mojej kołdrze :/ ale nie chcę straszyć. W samych snach raczej nic nieprzyjemnego mi się nie przytrafiło tylko podczas paraliży