Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki i Mirabelki :) #wideorejestrator #kamerasamochodowa #samochody #polskiedrogi

Jak już wiecie prowadzę sklep z kamerami samochodowymi. Jako, że motoryzacja od zawsze była moją pasją i hobby postanowiłem stworzyć coś dla wymagających kierowców.

Do rzeczy jednak. Właśnie wprowadziłem do Polski jako wyłączny importer oraz dystrybutor pierwszą na świecie kamerę samochodową 3-kanałową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kamera samochodowa VANTRUE N4

Co wyróżnia kamerę samochodową 3ch? Nagrywa to co się dzieje przed autem, za autem, oraz wewnątrz auta. Idealna propozycja dla Taxi, Uber, Szkół nauki jazdy, ale nie tylko.

Wszelkie informacje techniczne, zrzuty ekranu, przykładowe nagrania, w zasadzie to nawet nie opis a test kamery dostępnej już oficjalnie do sprzedaży macie pod linkiem powyżej.

Z okazji wejścia na rynek polski na start jest obniżka z 1399zł na 1299zł ale uwaga

Jeżeli w komentarzu wpiszesz ,,WYKOP" to gratis otrzymujesz jedno z trzech akcesori do wyboru (uchwyt gps, kabel obd lub adapter zasilania). Przykładowo WYKOP-KABEL OBD Oferta promocyjna mocno ograniczona.

Kamera posiada oczywiście polskie menu, polską instrukcję oraz gwarancję itp.
( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze szerokiej drogi życzę!
aktywnymaz - Czołem Mireczki i Mirabelki :) #wideorejestrator #kamerasamochodowa #sam...

źródło: comment_1591969085d88Zy04VfesJPFNAo7iiGp.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach